וואטסאפ עם משה ליפשיץ

עורך דין פלילי – קנאביס

מדוע מומלץ להיעזר בעורך דין פלילי - סחר בסמים

בעת הגשת כתב אישום כנגד אדם על עבירות סמים גם אם הוא סבור כי לא ביצע את העברות המיוחסות לו או אם וכאשר קיימת טענת הגנה שמחלישה את חומרת האישום אין לו די את הכלים, הידע והניסיון הדרוש בכדי להתמודד מול המערכת. מכאן שחשוב מאוד להסתייע בשירותיו של עורך דין פלילי סמים.רק עורך דין בעל ניסיון של שנים רבות בתחום יכול למזער נזקים משמעותית.
כשמדובר בחשודים בעבירות סמים לרוב מדובר באנשים נורמטיביים, נטולי עבר פלילי שאינם מכירים את ההליך הפלילי כלל.
ולעיתים אף מדובר באנשים שנחקרים לראשונה בחייהם.

עורך דין קנביס

פתיחת הליך פלילי

כעורך דין פלילי סחר בסמים אני סבור כי חשוב מאוד שהאדם שנאשם בעבירה מסוג זה ידע ויכיר את התהליך.
הליך פלילי כנגד אדם נפתח בחקירה פלילית, חקירת אזהרה בה האדם המואשם נותן את גרסתו לאשמות שמופנות כלפיו.
חשוב להגיע לחקירה מוכן, לדעת מה בא לקראתך, להכיר תרגילי חקירה וכמובן לדעת לעמוק את הזכויות שלך כנחקר.
ללא ספק חקירה הינה סיטואציה שמעמידה את הנחקר בלחץ רב ובמקרים מסוימים גם נחקרים שלא ביצעו כל עבירה נוטים להילחץ מהמעמד ולכן מתוך החרדם הם עשויים לעשות טעויות שלאחר מכן קשר לתקן.
ליויי של עורך דין פלילי קנאביס עוד מהשלב הראשוני של המעצר או החקירה חשוב משום שהליווי המקצועי יכול להשפיע לטובה על התהליך כולו.

עורך דין קנביס

הזכות להיוועץ עם עורך דין

לא כולם מודעים לכך שבית המשפט קבע שהזכות להיוועץ עם עורך דין ולהימנע מהפללה עצמית, שימוש בזכות השתיקה הן זכויות חוקתיות.
לא תמיד מומלץ לשמור על זכות השתיקה ברם תמיד יש להיוועץ עם עורך דין פלילי קנאביס שידאג לאינטרס שלך וילווה אותך מתחילת התהליך ועד סופו.
לכן לפני חקירה ולפני כל תהליך יש לנצל את הזכות ולהיוועץ עם עורך דין פלילי קנאביס ולהתכוננן היטב לחקירה. עורך דין קנביס הוא מקצוען מומחה שמתמחה בתחום החוקי שקשור לקנביס והשימוש בו. הפעילות העיקרית של עורך דין קנביס היא הייצוג וההגנה על לקוחות שנתקלו בבעיות משפטיות שקשורות לקנביס, כגון נפילת עשירייה, שימוש לרפואה וסחיטת זכויות. העורך דין קנביס מכיר את כל החוקים והתקנות הנוגעים לקנביס ומתעדף לפעול לטובת הלקוח ולהבטיח לו את הפיצויים הרלוונטיים והמתאימים. עם הגדילה בשימוש ובזמינות של מוצרי קנביס בצורות שונות, עורך דין קנביס מומלץ גם כיוון לעסוק בתהליכי אישור רפואי לשימוש רפואי בקנביס ולעזור ללקוחות להתאים את עצמם לדרישות החוקיות של המדינה בזמן של השימוש במוצרים מבוססי קנביס. הוא יעזור להבין את החוקים המתייחסים לקנביס ולהתאים את הפעילות של הלקוח לפי זה.
עורך הדין יציג לך את תמונת המצב המלאה של הסיטואציה בה אתה נמצא ויסייע לך במציאת דרכים להתמודד בצורה הכי טובה עם החקירה.

עורך דין קנביס
עורך דין קנביס
עורך דין קנביס

קרא עוד אודות: עורך דין פלילי עבירות סמים | עורך דין קנביס