וואטסאפ עם משה ליפשיץ

עורך דין פלילי מומלץ בחדרה

 

עורך דין פלילי בחדרה


הזכות שלכם להיוועצות: כאשר אדם מוזמן לחקירה בתחנת המשטרה ושם מודיעים לו כי הוא חשוד בעבירה כלשהי חשוב שידע כי יש לו הזכות להיוועץ עם עורך דין מומלץ בחדרה טרם תחל החקירה שלו.
מי שמשכיל טרם תחילת החקירה להיוועץ עם עורך דין יקבל שכרו בעת סיום החקירה.
 

מהו זכות השימוע בהליך פלילי ?שימוע הינו הליך שקודם להגשת כתב האישום ובמסגרתו תינתן ההזדמנות לחשוד או לעורך דינו להציג את הטענות שלהם בפני התביעה ולשכנע כי חומר הראיות שבידיהם או לחילופין אינטרס הציבור אינם מצדיקים הגשת כתב אישום.
כמו כן, ישנה אפשרות של הסדר מותנה, כאמור הסדר מותנה הינו הליך משפטי המאפשר לרשויות התביעה לבצע מחיקת כתב אישום או סגירת תיק חקירה. במקרה שכזה יודה החשוד בעובדות המהוות את העבירה המיוחסת לו ובמקביל הוא יתחייב לקיים את התנעים שיפורטו בהסדר.
לפרטים נוספים וייעוץ מקצועי של עורך דין פלילי מומלץ בחדרה פנו עכשיו לעורך דין משה ליפשיץ
 

הליך פלילי


הליך פלילי כאמור, מורכב ממספר צעדים ותהליכים שונים, התהליך הראשון והחשוב ביותר שיקבע בעתיד האם יש בכלל בסיס כלשהו לחשדות הוא השלב שבו החוקר בודק האם בוצעה עבירה פלילית.
חקירה במשטרה היא ללא ספק אירוע משמעותי היכול ליצוא השלכות עתידיות מרחיקות לכת ויכולה להשפיע על המשך התהליך הפלילי והמשפטי עד לכדי כתב אישום או לרישום פלילי.
לצערי אני נתקל לא פעם בנחקרים שמוזמנים לחקירת משטרה ובשל הלחץ הכבד מהסיטואציה ומאי התייעצות עם עורך דין פלילי נוהגים בחוסר זהירות ושיקול הדעת המתבקש המעמד זה.
לכן הם עושים טעויות שעלולות לעלות להם ביוקר.
מחפשים עורך דין פלילי טלפון בחדרה- חייגו כעת למספר 050-2293949 משרדנו יעניק לכם ייעוץ ראשוני ללא עלות.

 מחפשים עורך דין פלילי בחדרה? הגעתם למקום הנכון!

משה ליפשיץ עם בקיאות וניסיון של שנים רבות ואלפי לקוחות מרוצים יעניק לכם את השירות והליווי המקצועי הטוב ביותר שיש - לצד נאמנות, סבלנות, גילוי הבנה והקשבה, אמינות, ודיסקרטיות.
אם תפסו אותכם על עבירת תנועה, אם אתם עומדים למשפט, אם ברצונכם לקבל מידע וייעוץ לגבי כל מה שחשוב לדעת בעולם התעבורה והפלילי - אנחנו כאן עבורכם 24/7.
אל תתפשרו על פחות מהטוב ביותר - מדובר כאן על עתידכם ואנו רוצים להביא לכך שהעונש שלכם יופחת והתיק יסגר ברמה הכי אידאלית שיש.
למידע נוסף אודות עורך דין פלילי בחדרה - צרו קשר ונשמח לעזור.
ייעוץ נכון יכול למנוע הפללה עצמית, הגשת כתב אישום, יכול למזער את הנזקים ואף להביא לסגירת התיק.
עורך דין פלילי טלפון בחדרה- 050-2293949
אל תהססו ליצור עמנו קשר כבר עכשיו!

עבירות סמים
עבירות מין ואלימות
עבירות תנועה
משפט פלילי
משפט צבאי
מרמה והונאה
תאונות דרכים
 
  • עורך דין תעבורה בנתניה
  • עורך דין תעבורה בנתניה
  • עורך דין תעבורה בנתניה