וואטסאפ עם משה ליפשיץ

מחפשים עורך דין פלילי - סמים בפרדס חנה?

בעבירות פליליות בכלל ובעבירות של סמים בפרט מומלץ לשכור שירותיו של עורך דין פלילי מנוסה שזכה להצלחות רבות בתיקים מסוג זה.
עורך דין פלילי סמים בפרדס חנה- משה ליפשיץ בעברו כיהן בתפקיד ראש משרד חקירות פשעים ביחידה ללוחמה בפשיעה (יל"פ), כקצין חקירות במשטרת ישראל ובעוד מגוון תפקידים נוספים.
כל אלו לרבות ניסיונו הרב כעורך דין פלילי ותעבורה המכיר את המערכות מכל הזוויות, נותנים לעו"ד משה ליפשיץ יתרון עצום בייצוגם של חשודים ונאשמים אל מול מערכת המשפט, משטרת ישראל והמערכות השונות.

ביצעת עברית סמים ראשונה? עד כמה זה חמור ?

לצערי אני נתקל בהרבה אנשים נורמטיביים ללא עבר פלילי שהיו בטוחים שלהם זה לא יקרה עד שהגיעו למשרדי,  בהתחלה הם מרגישים כי התמוטט עליהם עולמם וחייהם הולכים להיהרס.
אני מרגיע אותם בעובדה שעבירת סמים ראשונה לא בהכרח תביא להליך פלילי נגדם.

נכון, החוק אומר שאסור לצרוך בסמים הכלולים בפקודת הסמים המסוכנים ובטח שלא לסחור בהם.
אם נוכל להוכיח שאכן היה מדובר בסמים כמו קנאביס וחשיש לצורך צריכה עצמית, במרבית הסיכויים תקבלו קנס כספי ובזה יסתיים הסיפור.
לייעוץ מקצועי בחינם עם עורך דין פלילי-סמים בפרדס חנה התקשרו עכשיו לעורך דין משה ליפשיץ: 050-2293949

שימוש בסמים קלים

בישראל ישנה אווירת לגליזציה היוצרת שאננות בקרב צורכי הסמים הקלים.
אך אין הדבר נכון! גם שימוש עצמי בסמים קלים הוא עבירה על החוק.
אך חשוב לדעת כי בית המשפט מבדיל בין עבירות של שימוש עצמי בסמים קלים כדוגמת קנאביס וחשיש
 לבין שימוש בסמים קשים כמו קוקאין ואל .אס. די .

אדם אשר ייתפס לראשונה בחייו עם כמות סמים קלים הנחשבת לכמות לשימוש עצמי לפי חוק (עד 15 גרם) ככל הנראה ייקנס ולא ינקטו נגדו הליכים פליליים .
אך אם אותו אדם ייתפס שוב ושוב הרי שבפעם ה-4 רוב הסיכויים שיוגש נגד אותו אדם כתב אישום אם זומנת לחקירה זה הזמן ליצור קשר עם עורך דין פלילי-סמים בפרדס חנה.

לייעוץ חינם חייג למספר :050-2293949 .