וואטסאפ עם משה ליפשיץ

החזקה ושימוש בסמים

הן ההחזקה והן השימוש בסמים לעיתים נתפסים כעבירה שהיא לא חמורה מכיוון שמדובר בעבירה שנפוצה מאוד בקרב בני נוער וקטינים נורמטיביים.
אך מדובר בעבירה שברוב המקרים מסתיימת בעונש של מאסר בפועל.
אם אתה חשוד בעבירות סמים מומלץ שתפנה לעורך דין פלילי סמים - בנתניה המתמחה בייצוג נאשמים בעבירות מסוג זה.

פנייה לעורך דין משה ליפשיץ יכולה לעשות הבדל משמעותי בחומרת העונש ויתכן גם כי תוכל לצאת מזה ללא רישום פלילי,  התקשר עכשיו לקבלת ייעוץ בחינם: 050-2293949.

רוב האנשים המשתמשים בסמים הנחשבים קלים אינם מודעים כלל כי הפרקליטות וגם בית המשפט רואים בזה עבירה חמורה ולעיתים הם דורשים עונשי מאסר בפועל עבור מי שהורשע בעבירה זאת.
חשוב לציין כי בעבירות פליליות ובעיקר בעבירות של סמים ישנה חשיבות גדולה להיוועצות עם עורך דין פלילי סמים - בנתניה שכן צעד זה יכול לשנות את התוצאה מקצה לקצה.

עבירת שימוש בסמים ועבירת החזקת סמים

שימוש בסמים בחבורה נתפסת לעיתים כעבירה של סחר בסמים.
לרוב החשודים מודים בהחזקת הסמים לצורך עצמי אך לפעמים מתוך חוסר ידיעה והבנה הם מודים שהעבירו סמים לחבריהם או שרכשו סמים עבורם. ובמקרים שכאלה הם עצמם מחמירים את האישום כנגדם והפרקליטות תציג את העבירה כעבירה של אספקת סמים ותדרוש עונש מאסר בפועל.
אם הוחשדתם או הואשמתם בהחזקת סמים מומלץ לפנות לעורך דין פלילי עבירות סמים - בנתניה והוא ידאג להציא אתכם עם מינימום נזק עד לכדי ביטול האשמה כלפיכם.
פנו עכשיו לעורך דין משה ליפשיץ בעל נסיון בתחום ותיקים רבים שזכו, הייעוץ בחינם .


עו"ד פלילי | עורך דין תעבורה | משרד עורכי דין בנתניה

חקירה במשטרה - הבסיס להטלת העונש

לא מעט מהאנשים שפגשתי שנחשדו בעבירות סמים היו אנשים ללא עבר פלילי, נורמוטיביים וכאלה המנהלים חיים רגילים וטובים,  אך ברגע שהם נמצאים בחדר החקירה הלחץ והפחד מהלא נודע משתלט עליהם ומבלבל אותם והם נוטים להפליל את עצמם.
הם עונים לחוקירים תשובות שמסכנות את חפותם ואף מודים בביצוע העבירה המיוחסת להם למרות שלא רצו זאת,  לכן מומלץ לפני כל חקירה פלילית וחקירה על עבירות סמים בפרט לנצל את הזכות ולהיוועץ עם עורך דין פלילי עבירות ב-נתניה.