וואטסאפ עם משה ליפשיץ
 

מהי תאונת שרשרת?

במדינת ישראל תאונת שרשרת מתייחסת לתאונה בה מעורבים יותר מ 2 רכבים יחד, בתאונה שכזו מניחים שכל הנהגים אחראים באופן שווה לתאונת הדרכים וכל נהג אחראי לנזק שנגרם לרכב שלפניו. מה נדרש ממכם לעשות בעת תאונת שרשרת? כאשר אנו מדברים על תאונה רגילה על הנהגים לפעול כך: החליפו פרטים עם הנהגים האחרים, דווחו למשטרה על התאונה, פנו לחברת הביטוח שלכם ופנו למוסך. אך כאשר מדובר על מעורבות בתאונת שרשרת - קיימת מורכבות גדולה יותר מתאונה רגילה ושאלות רבות עולות כגון: על מי תוטל האשמה? מי יישא באחריות? את מי יש לתבוע? כיצד לקבל פיצוין ועוד... ובגלל שהנושא מורכב מאוד ומסובך בגלל כמות המעורבים בתאונה חשוב וחובה להתייעץ עם עו"ד מוסמך, שבקיא ומנוסה בתחום התעבורה ויסלול עבורכם את הדרך הטובה ביותר במקרה שלכם.

חשיבות הביטוח במקרה של תאונת שרשרת

במקרה של תאונת שרשרת חשוב לציין 2 ביטוחים: ביטוח מקיף וביטוח חובה, במקרה של תאונה מטרת הביטוח היא לכסות את נזקי הרכוש שנגרמו לרכב שלכם, ביטוח חובה מטרתו להבטיח לנהג "שקט" נפשי ורשת ביטחון כלכלית כי הביטוח ידאג לנהגים ויפצה אותם כספית. מתקשים בהתמודדות עם חברות הביטוח במקרה של תאונת דרכים? צרו עמנו קשר ונשמח לעזור. משרדנו עוסק בתחום התעבורה כבר למעלה מעשור ובעל ניסיון וותק רב בתחום, אתם לא לבד! אנו תמיד זמינים עבורכם לכל שאלה ולכל מענה, במקרים של תאונות דרכים ותאונות שרשרת פנו אלינו.

בית המשפט בוחן את המעורבים

בית המשפט ממנה מומחה מטעמו ומתקבלת הכרעה כי לא ייתכן שגובה הנזק יהווה פונקציה לשאלת האשמה, נמצא גם כי תיקון חלקו האחורי של הרכב לא כרוך בהחלפת חלקים לעומת החלק הקדמי ולא לא ניתן לבסס את טענת חברת הביטוח, בית המשפט יכול לטעון גם שבמקרה בו התובע היה בתנוכה עם רכבו לקראת עצירה משמע שהמכה הייתה קלילה ורק עזרה לרכב להיהדף קדימה. גורמים וסיבות נוספות יכולות להעלות בטיעוני בית המשפט ולכן חשוב וחובה לבוא לתהליך מוכנים בליווי עורך דין מוסמך בתחום שיוציא אתכם בצורה הטובה ביותר שיש!