וואטסאפ עם משה ליפשיץ

תאונת דרכים במעורבות הולכי רגל

 

כשמדובר על תאונות דרכים

בולטת מעורבות של הולכי רגל. רבות שומעים על פגיעות לצערנו בילדים קטנים, נערים ומבוגרים בסיטואציות שונות ובדרכים, חשוב לדעת - אם אתה הולך רגל ונפגעת מרכב תוכר כנפגע בתאונת דרכים, ותהיה זכאי לתבוע את נזקיך מחברת הביטוח אשר מבטחת את הרכב הפוגע. תאונת דרכים במעורבות הולכי רגל - פרטים נוספים באתר שלנו. במקרים בהם מדובר בפגיעות קלות בלבד ולמקום התאונה לא הוזמנה ניידת משטרה או אמבולנס, מומלץ שהנפגע ירשום את פרטי הרכב הפוגע, פרטי הנהג, וכן פרטים של עדים לתאונה וזאת למקרה שהנהג ינסה להכחיש כי פגע בהולך הרגל ועל מנת להיות בטוח ומכוסה מכל הצדדים.

כאשר מדובר על פגיעה בהולך הרגל

והפגיעה אינה תוצאה ממגע ישיר בין הולך הרגל לבין רכב. לדוגמא, כאשר אדם סוטה מדרכו בשל רכב מתקרב ונופל, גם אירוע זה יכול להיות מוכר כתאונת דרכים. לחלופין, אם אדם נפגע תוך כדי הליכה או ריצה מרכב החונה כחוק, אירוע זה לא יוכר כתאונת דרכים אך אם הרכב חונה במקום האסור לחניה, פגיעתו של הולך הרגל כן תוכר כתאונת דרכים! עולם מלא חוקים ועדכונים חדשים שצצים מדי יום ועל חשוב בתחום זה להתייעץ עם איש מקצוע מיומן ובעל וותק בתחום על מנת לדעת את כל זכויותיכם. . למידע נוסף אודות תאונת דרכים במעורבות הולכי רגל היכנסו לאתר שלנו או צרו קשר.

במקרים רבים כאשר הרכב הפוגע בהולך הרגל, נמלט מהמקום

תאונה מסוג זה מוגדרת כתאונת "פגע וברח" - רבות שומעים על תאונות מסוג זה ברחבי החדשות מדי יום. חשוב לדעת שלצורך כך הוקמה קרן ממשלתית מיוחדת בשם "קרנית" אשר אחת ממטרותיה של הקרן המוצלחת על פי החוק, לפצות את אותם הנפגעים בתאונות דרכים אשר לא ניתן לפנות בעניינם לחברת ביטוח כלשהי.