וואטסאפ עם משה ליפשיץ
 

חוויתם תאונת אופנוע? כל המידע החשוב שעליכם לדעת

תאונות אופנוע הן הסוג הנפוץ ביותר בישראל אחרי תאונת רכבים רגילה, תאונת אופנוע נחשבת לקשה בעקבות הנזקים הגופניים והפיזיים הלא קלים הנגרמים לרוכב בהשוואה לתאונת דרכים ברכב שבמקרה כזה הנהג יכול לצאת ללא פגע. עיקר הגורמים לתאונות דרכים ופגיעות הן: כביש רטוב, חוסר ריכוז, מהירות מופרזת ואובדן שליטה. מה עושים כעת?

ביטוח חובה !!

ביטוח אופנוע הוא ביטוח חובה, אל תקלו ראש ואל תזלזלו בעניין זה! בכל מקרה של תאונת אופנוע חברת הביטוח שלכם תפצה את הרוכב ללא שום תלות ותנאי בשאלה האם הרוכב או אשם או לא בתאונה. במידה ולא תהיו מבוטחים ותקלעו לתאונת דרגים הנהג הרוכב על האופנוע יוכל לתבוע את הנהג השני בתאונה ולקבל פיצוים בתנאי שיוכל להוכיח שהוא אינו אשם בתאונה. בשורה תאונה - מומלץ וחובה להצטייד בביטוח אופנוע בעת נהיגה. במידה ואתם כן מבטוחים והכל תקין, תצטרכו לחתום על מעט טפסים לקידום התביעה, לפנות למשטרה, לפנות למיון לקבלת ייעוץ רפואי, ועוד מגוון פרמטרים נוספים... את כל המידע תוכלו למצוא באתר שלנו.

מתי לא תקבלו פיצוי מחברת הביטוח? חשוב לדעת!

שני מקרים עיקריים בהם לא תקבלו פיצוי למרות שאתם מבוטחים הם: 1. יש לכם רישיון נהיגה אך הוא לא תואם לסוג האופנוע, חברת הפיצוי לא תהיה מחויבת לפצות אותכם. 2. הפוליסה האישית שלכם מבטחת רק את הנהג שהוא בעל האופנוע ולא מעבר לכך! לכן אם נהג אחר רכב באופנוע שלכם ועשה תאונה יהיה מאוד קשה להוציא פיצוים מחברת הביטוח כי היא אינה מכסה נהג זר. למידע נוסף אודות תאונת אופנוע אנו פנו אלינו ונשמח לעזור ולייעץ בכל עת.