וואטסאפ עם משה ליפשיץ

תאונות דרכים


אם נפגעת או פגעת החוקים בכל הנוגע לתאונות דרכים מורכבים למדי במצב שבו תובעים אותך או אם אתה צריך לתבוע חובה ייצוג של עורך דין המומחה בתחום התעבורה.
תאונות בדרכים מתרחשות מדי יום ואיש אינו חסין מהיקלעות לסיטואציה הזאת.
אם נקלעת לתאונת דרכים צור קשר עכשיו עם עורך דין תעבורה תאונות בחדרה.

בנושא של תאונות דרכים קיימות 2 אפשרויות :

אחת מהאפשרויות היא- תיק אזרחי, מדובר בתיק שבו צד אחד מהמעורבים בתאונה תובע תביעה אזרחית עבור פיצוי כספי בגין נזקים בריאותיים שנגרמו כתוצאה מהתאונה או לחילופין עבור נזקים כספיים.
אפשרות שניה - תיק פלילי, מדובר בתיק שבו המדינה מאשימה את הצד שגרם לתאונת הדרכים, ואילו אותו אדם ימצא אשם בבית המשפט צפויה לו ענישה פלילית חמורה כגון: קנס, פסילת רישיון, התחייבות להימנע מעבירה , עבודות שירות ועד לכדי מאסר בפועל.
במצב שכזה ישנה חשיבות גדולה בייעוץ עם עורך דין תעבורה תאונות בחדרה.
תאונות דרכים הן חטיפה קשה ולפעמים מכרעת את חיי האנשים שמעורבים בהן. מתי עליי לפנות לעורך דין? מה הזכויות שלי כנפגע? התשובות לשאלות אלו ולעוד הרבה שאלות נוספות על תאונות דרכים ניתנות על ידי עו"ד מומחה בתחום התאונות דרכים. צרו קשר עם העורך דין המתאים עבורכם עוד היום.

נהיגה בשכרות

לאחרונה צצים אינספור סיפורים על התרופפות האמינות שבבדיקת הינשוף.
ממצאים מראים כי הינשוף נוטה לזהות חומרים שאינם אלכוהול כאלכוהול ולכן המכשיר מזייף בעשרות אחוזים את התוצאה שהוא נותן וכתוצאה מכך אזרחין רבים מורשעים על לא עוול בכפם שכלל לא היו שיכורים בעבירה של נהיגה בשכרות.
חשוד בעבירה בשכרות? מומלץ שתיצור קשר מייד עם עורך דין תעבורה נהיגה בשכרות בחדרה.

ייעוץ משפטי על ידי עורך דין תעבורה נהיגה בשכרות בחדרה יכול לעשות את כי ההבדל!

עורך דין משה ליפשיץ שירת במשטרת ישראל בלשכת התנועה, בוגר קורס בוחני תנועה וחוקרי תאונות דרכים כמו כן, מוסמך מטעם משטרת ישראל להפעלת מכשיר הינשוף.
רק עורך דין שמכיר את החוק היטב משני צדדיו יוכל לסייע לך לצאת מהסיטואציה שאליה נקלעת ללא נזקים.
התקשר עכשיו לעורך דין תעבורה נהיגה בשכרות בחדרה : 050-2293949
 

לחצו כאן למידע נוסף אודות עורך דין תעבורה בנתניה