וואטסאפ עם משה ליפשיץ
 

הייתם מעורבים בתאונת דרכים?

אנו מודעים לחוויה הלא פשוטה שעברתם ושאתם עוברים, אנו בטוחים וסמוכים שהכל יסתדר לטובה אך חשוב לדעת שלתאונות דרכים ישנן השלכות משפטיות, מרבית הנהגים במדינת ישראל אינם מודעים לכך במועד התאונה אך במידה ויש נפגעים בתאונה יוגש כתב אישום נגד הנהג החשוד בגרימת התאונה גם אם עבר זמן מה ממנה. גם אדם נורמטיבי מן השורה עלול למצוא את עצמו בזירת תאונת דרכים ולכן חשוב תמיד לפנות לעורך דין מנוסה בעולם התעבורה שיכול להעניק לכם את כל המידע והילווי אישי אותו תצטרכו.

במה מואשם הנהג הפוגע ?

מרבית תאונות הדרכים במדינת ישראל קורות בשל "הסחת דעת" של הנהג, מספיקה שניה אחת של חוסר תשומת לב, התעסקות עם הנייד או כל דבר אחר הרכב, והתגובה לא תאחר לבוא! הפגיעה צפויה מראש! ולכן במקרים שאלו ברוב כתבי האישום הנהג יואשם בנהיגה רשלנית או בנהיגה בחוזר זהירות או בקלות דעת, וכל זאת בנוסף לעבירה שהנהג ביצע ברגע הזה כגון: עבירה באור אדום, אי מתן זכות, עקיפות ועוד...

עורך דין תאונות דרים

במידה והוגש נגדם כתב אישום גם לאחר כמה חודשים מהתאונה זה הזמן שלכם להתקשר אלינו - מומחים בתחום התעבורה ובכלל ולזכות בעורך דין מקצועי ומיומן שילווה אתכם אישית החל משיחת הטלפון הראשונית בצורה דיסקרטית, אמינה, מכילה ונינוחה. חשוב מאוד לקבל את הייעוץ טרם החקירה שתתבצע במשטרה. למידע נוסף אודות תאונות דרכים ומה עושים במצבים שונים פנו אלינו ונשמח לעזור.