וואטסאפ עם משה ליפשיץ


מידע כללי אודות תאונות דרכים

נוסעים, נהגים או הולכי רגל יקרים אשר היו מעורבים לצערנו בתאונת דרכים כאלו ואחרות חשוב שתדעו כי הנכם זכאים לפיצוי בגין הנזקים שנגרמו לכם. נושא תאונת הדרכים מוסדר בחוק הפיצויים לנפגעי תאונות דרכים, התשל"ה – 1975 (להלן: "חוק הפיצויים").חוק הפיצויים הינו חוק סוציאלי במהותו אשר מחד מיישם את עקרון העדר האשם ומגדיל בכך את מעגל הזכאים לפיצוי. אז מה העקרון אומר בעצם? די כי נגרם לאדם נזק גוף כלשהו בתאונת דרכים על מנת שתקום זכאותו לפיצוי ואין כל רלוונטיות לשאלת האשם בתאונה, כלומר גם אם הנפגע היה אשם בתאונת הדרכים אין הדבר מעלה ו/או מוריד לצורך קבלת הפיצויים. בכל תאונת דרכים, יש מרכיב של זכויות פיצוי לנפגעי גוף עם תקופת התיישנות לא קצרה שעומדת על 7 שנים מיום קרות התאונה. פיצוי מחברות הביטוח מתקבל על ידי תביעה של ביטוח החובה של הנהג או במקרים אחרים יש להגיש תביעה כנגד חברת הביטוח של הנהג הפוגע או קרנית – קרן לפיצוי נפגעי תאונות.

כיצד על נפגע תאונת דרכים לפעול?

נפגעת בתאונת דרכים? חשוב לבצע את התהליך כעת כמו שצריך, החל מרגע הפגיעה ועד לפנייה אלינו, באתר שלנו תוכלו למצוא את כל השלבים ומה חשוב וחובה לעשות בעת פגיעת רכב/בעת תאונת דרכים.
היכנסו והתרשמו - למידע נוסף צרו עמנו קשר ותקבלו את כל הפרטים.

נפגעת בתאונת דרכים - מה עושים כעת?

נפגעתם בתאונת דרכים? להלן מספר דברים שעליכם לעשות, ראשית פנו ככל האפשר מוקדם לתחנת המשטרה הקרובה לאיזור מגוריכם והוציאו אישור משטרה על תאונת הדרכים- ללא אישור שכזה אף חברת ביטוח לא תטפל במקרה שלכם, כמובן שבהמשך הדרך אישור זה ישמש אתכם בתביעה נגד ביטוח לאומי וועדות רפואיות בהתאם לצורך. קחו את כל פרטי הנגים שהיו מעורבים בתאונה ומלאו את הטופס הנדרש בצורה מסודרת ומאורגנת כל שלא יחסר אף פרט, מלאו הכל בצורה תקינה לדוגמא: שמות הנהנגים, תעודות זהות, מספרי הרכב המעורבים, היכן התאונה קרתה באיזו שעה וכן הלאה...