וואטסאפ עם משה ליפשיץ
 

פירוק שיתוף - כל מה שחשוב לדעת

כשמדברים על פירוק שיתוף בין בני זוג מדובר על מאורע שקורה לקראת תהליך גירושין, ובמידה שאין הסכמה של בני הזוג על הסכם כלשהו, על אופן חלוקת הדירה, הנכסים ועוד... ובמקרה שכזה שבו בני הזוג לא מצליחים להגיע להסדר ניתן להגיש הצעה ל "פירוק שיתוף" , אז מה חשוב לדעת במקרה שבו אתם נקלעים למצב שכזה? באופן טבעי מתחילים מהנכס היקר ביותר של בני הזוג וזוהי דירת המגורים שלהם, בדר"כ תמיד אחד מעדיף להישאר בדירה ולהמשיך בגידול הילדים ולעיתים הבן זוג השני יעדיף למכור את הדירה, להתחלק ולמצוא דיור חלופי. על מנת למנוע אכיפה של החוק במקרים בהם בן הזוג מסרב למכור את חלקו בדירה יש להגיש תביעה לפירוק ושיתוף שמטרת התביעה בעצם היא לאכוף על בן הזוג למכור את דירת המגורים.

הגשתם תביעה לפירוק ושיתוף? מה כעת?

לאחר הגשת התביעה לפירוק ושיתוף בין בני הזוג, בית המשפט נכנס לעניין ובסמכותו לכפות על בן הזוג שמסרב למכירת הדירה את תהליך ה"פירוק והשיתוף" , בין היתר הוא יכול למנות כונס נכסים ולהטיל עליו את התפקיד של מכירת דירת המגורים של בני הזוג. תביעה לפירוק שיתוף בין בני הזוג מוגשת לבית המשפט לענייני משפחה.

ניסיון של למעלה מ 10 שנים בתחום

אנו במשרדנו עוסקים בתחום הגירושים מזה שנים רבות, ומייצגים אלי זוגות בתהליכים אלו, לרשותנו וותר וניסיון רב בתחום ואנו נשמח לעזור ולייעץ לכם בכל עת. אנו מבינים כמה תהליך זה קשה ורגיש עבור כל אחד מבני הזוג ולכן באים קשובים, סבלניים, מכילים ומלאי ידע והמלצות בתחום. כל התהליך מתבצע בצורה דיסקרטית ומלאת אמון. למידע נוסף אודות פירוק ושיתוף וכל מה שחשוב לדעת הנכם מוזמנים ליצור קשר ונשמח לעזור.