וואטסאפ עם משה ליפשיץ

עורך דין תעבורה – תאונות דרכים

אדם המעורב בתאונת דרכים יוזמן למסור עדות אם וכתוצאה מהתאונה יש נפגעי גוף.
העדות שאליה יוזמן יכולה להיות פתוחה או עדות תחת אזהרה .
אם הזומנת לתעד עדות חשוב שתקבל ייעוץ והכוונה מקצועית טרם החקירה מעורך דין תעבורה תאונות באור עקיבא בכדי להימנע מהגשת כתב אישום כנגדך.

ומה באשר לתאונת דרכים קטלנית?
חשוב לדעת כי אם התוצאה של תאונת הדרכים חמורה יותר, ייעוץ של עורך דין תעבורה תאונות באור עקיבא חשוב לאין שיעור.
באשר לעבירת הפקרה וגרימת מוות ברשלנות הענישה הצפויה היא מאסר של מספר שנים ויש חובה להיוועץ בדחיפות עם עורך דין תעבורה תאונות באור עקיבא .
כשמדובר בתאונות דרכים, כדאי להיעזר בעורך דין תעבורה מנוסה. העורך דין יכול לסייע באיסוף ראיות, התאמת טענות וניהול תהליכים משפטיים. בנוסף, הוא יוכל לייעץ בקשר לזכויות הנפגעים ולנהל מו"מ עם ביטוחי הרכב. אם נתקלתם בתאונת דרכים, פנו לעורך דין תעבורה מנוסה לייעוץ ולסיוע בטיפול במקרה שלכם.

כיצד למצוא את העורך דין המתאים ביותר:
כמובן שיש לחפש אחר עורך דין מומחה בתחום התעבורה ותאונות הדרכים.
גם חשוב שתהיה דינמיקה בין הלקוח לעורך דין עוד מהמפגש הראשון.
עו"ד משה ליפשיץ הינו עורך דין תעבורה מומלץ באור עקיבא הוא יבחן את חומר הראיות אל מול כתב האישום ויפעל בכל כוחו לזכות את הנאשם.
אם ימצאו ראיות המצביעות על הצורך לשנות את כתב האישום עו"ד ליפשיץ יפעל לתיקון כתב האישום או לחילופין ינהל משפט הוכחות בכדי להציג את העובדות.

עורך דין תעבורה מומלץ באור עקיבא צריך למצוא נסיבות להקלת דינו של הנאשם.
רק עו"ד מקצועי ביותר יוכל להשיג על ממצאי בוחן התנועה.
כאן המקום לציין כי עו"ד משה ליפשיץ שירת במשטרת ישראל בלשכת התנועה,
בוגר קורס בוחני תנועה וחוקרי תאונות דרכים מטעם משטרת ישראל.

עו"ד משה ליפשיץ מעניק מנעד של שירותים ללקוחותיו כמו :
טיפול בתיקי תאונות דרכים ונהיגה במהירות מופרזת,
טיפול בדוחות תנועה והזמנות לבתי משפט,
ליווי עצורים בתחום התעבורה וליווי נחקרים לפני ובמהלך החקירה,
מתן חוות דעת בחקירת תאונות דרכים וערעורים על בתי המשפט לתעבורה.
לייעוץ עם עורך דין תעבורה מומלץ באור עקיבא התקשרו עכשיו :050-2293949
לעבירות תעבורה יכולות להיות השלכות משפטיות וכספיות חמורות, כמו גם סיכונים אפשריים לביטחון הציבור. חלק מעבירות התעבורה החמורות בישראל כוללות תאונות פגע וברח, נהיגה בשכרות, נהיגה במהירות מופרזת, נהיגה בפסילה, אי ציות לשוטר ועבירות של נהג חדש. כמו כן, לטיפול בפסילת רישיון וביטול נקודות יכולות להיות גם השלכות משמעותיות על יכולתו של הנהג להפעיל רכב כחוק.

תאונות דרכים ועבירות תנועה

תאונות פגע וברח

תאונות פגע וברח כוללות יציאה ממקום התאונה ללא עצירה כדי לספק סיוע או להחליף מידע עם הנהג השני. מדובר בעבירה חמורה בישראל שעלולה לגרור קנסות, מאסר, והתליית רישיון. בנוסף, תאונות פגע וברח עלולות לגרום לפציעות חמורות ואף למוות לנהג האחר או לנוסעים המעורבים בתאונה.
עורך דין תעבורה מנוסה יכול לסייע לנאשם בתיק פגע וברח על ידי עיון בראיות וטענה כי הנאשם לא הבין שהוא מעורב בתאונה, או שעזב את המקום מחשש או בלבול. עורך דין תעבורה יכול גם לסייע במשא ומתן עם התביעה להפחתת האשמות או הקנסות.

נהיגה בשכרות

נהיגה בשכרות היא עבירה חמורה נוספת בישראל שעלולה לגרום להשלכות משפטיות וכלכליות קשות, כמו גם לתאונות קשות ופגיעות בעצמו ובאחרים בכביש. עונשים עבור DUI יכולים לכלול קנסות, מאסר והשעיית רישיון. בנוסף, נהיגה בשכרות עלולה לגרום לתאונות קשות ולפציעות בעצמו ובאחרים בכביש.
עורך דין תעבורה מנוסה יכול לסייע לנאשם בתיק DUI על ידי ערעור על הראיות, כגון הדיוק של בדיקת מנתח הנשיפה, או טענה כי זכויות הנאשם הופרו במהלך המעצר או תהליך הבדיקה. עורך דין תעבורה יכול גם לנהל משא ומתן עם התביעה להפחתת האשמות או עונשים, או לבחון אפשרויות לענישה חלופית, כגון עבודות שירות או תוכניות שיקום.

מהירות מופרזת

מהירות מופרזת היא עבירת תנועה נפוצה שעלולה לגרום לקנסות ונקודות ברישיון שלך. עם זאת, נהיגה מופרזת במהירות מופרזת או נהיגה פזיזה עלולה לגרום לעונשים חמורים יותר, לרבות שלילת רישיון ומאסר. בנוסף, נהיגה במהירות מופרזת עלולה לגרום לתאונות קשות ולפציעות בעצמו ובאחרים בכביש.
עורך דין תעבורה מנוסה יכול לסייע לנאשם בתיק נהיגה במהירות מופרזת או בפזיזות בטענה שהנאשם לא הבין שהוא נוהג במהירות מופרזת, או שהוא נהג בפזיזות עקב מצב חירום. עורך דין תעבורה יכול גם לנהל משא ומתן עם התביעה להפחתת האשמות או עונשים, או לבחון אפשרויות לענישה חלופית, כגון קורסי נהיגה מתגוננת או עבודות שירות.

נהיגה בזמן פסילה

נהיגה בפסילה או ללא רישיון תקף היא עבירה חמורה בישראל שעלולה לגרור קנסות, מאסר, ושלילת רישיון נוספת. בנוסף, נהיגה ללא רישיון בתוקף עלולה לגרום לתאונות קשות ולפציעות בעצמו ובאחרים בכביש.
עורך דין תעבורה מנוסה יכול לסייע לנאשם בתיק נהיגה בזמן פסילה בטענה שהנאשם לא הבין שרשיונו נשלל או שהוא נהג מכורח הנסיבות. עורך דין תעבורה יכול גם לנהל משא ומתן עם התביעה להפחתת האשמות או עונשים, או לבחון אפשרויות לענישה חלופית, כגון עבודות שירות או תוכניות שיקום.

אי ציות לשוטר

אי ציות לשוטר היא עבירה חמורה בישראל שעלולה לגרור קנסות ונקודות ברישיון. בנוסף, אי ציות לשוטר עלול לגרום להשלכות משפטיות נוספות, כגון אישומים של התנגדות למעצר או שיבוש מהלכי משפט.
עורך דין תעבורה מנוסה יכול לסייע לנאשם במקרה של אי ציות לשוטר בטענה שהנאשם לא הבין שהוא לא מציית לשוטר, או שהוא ממלא אחר הוראות שלדעתו נחוצות למען ביטחונו או ביטחונם של אחרים. עורך דין תעבורה יכול גם לנהל משא ומתן עם התביעה להפחתת האשמות או עונשים, או לבחון אפשרויות לעונש חלופי, כגון עבודות שירות או מאסר על תנאי.

עבירות של נהג חדש

עבירות של נהג חדש, כמו נהיגה ללא מפקח או נהיגה בשעות מוגבלות, עלולות לגרום לקנסות ולנקודות ברישיון. בנוסף, עבירות של נהג חדש עלולות לגרום להגבלות נוספות על רישיון הנהיגה, כגון הארכת תקופות ניסיון או דרישות הכשרה נוספות.
עורך דין תעבורה מנוסה יכול לסייע לנאשם בתיק עבירת נהג חדש בטענה שהנאשם לא הבין שהם עוברים על החוק, או שהם פעלו לפי הנחיות שלדעתם הכרחיות לבטיחותם או לבטיחות הזולת. עורך דין תעבורה יכול גם לנהל משא ומתן עם התביעה להפחתת האשמות או עונשים, או לבחון אפשרויות לגזר דין חלופי, כגון עבודות שירות או הכשרה נוספת.

טיפול בהשעיית רישיון וביטול נקודות

גם לטיפול בפסילת רישיון ובביטול נקודות יכולות להיות השלכות משמעותיות על יכולתו של הנהג להפעיל רכב כחוק. בישראל, פסילת רישיון יכולה לנבוע ממגוון עבירות תעבורה, לרבות DUI, תאונות פגע וברח ומהירות מופרזת. בנוסף, ייתכן שיורידו לנהגים נקודות מרישיונם בגין עבירות תנועה אחרות, כמו נסיעה באור אדום או אי כניעה להולכי רגל.

עורך דין תעבורה מנוסה יכול לסייע לנאשם בתיק שלילת רישיון או ביטול נקודות בטענה כי זכויותיו של הנאשם נפגעו במהלך תהליך ההשעיה או ניכוי הנקודות, או שהנאשם נקט בצעדים לשיפור כישורי הנהיגה או התנהגותו. עורך דין תעבורה יכול גם לסייע לנאשם לבחון אפשרויות להפחתה או ביטול של העונשים הקשורים לעבירות אלו, כגון ענישה חלופית או תוכניות שיקום.