וואטסאפ עם משה ליפשיץ

עורך דין תעבורה בחדרה


כיום תאונות הדרכים הן האחראיות על האחוז הגבוה ביותר של הנזק הנגרם לאדם או לרכוש בכל שנה.
תאונות הדרכים יכולות להתקיים בצורות ובדרגות שונות. כלומר, הן יכולות להתקיים בין הולך רגל לכלי רכב, בין כלי רכב לכלי רכב, בין כלי רכב לחיה או תאונה שנגמרה לכלי רכב כתוצאה מכשל מכאני מסוג כזה או אחר. בנוסף תאונות הדרכים יכולות להיגמר בפציעות יבשות וקלות בעוד שמנגד, קיימות כאלה המלוות בפציעות קשות ואף מוות של חלק מהמעורבים בהן.

מאפייני תאונות הדרכים

קיימים גורמים רבים לתאונות הדרכים , ביניהם חוסר ריכוז ועייפות של הנהג, נהיגה במצב של שכרות, נהיגה במהירות מופרזת, חוסר ציות לחוקים ורמזורים ,כשל מכאני מסוגים שונים בכלי הרכב המעורב בתאונה, חוסר תאורה או כבישים משובשים.
עלינו לנקוט בזהירות ובכל אמצעי הבטיחות בכבישים על מנת למנוע תאונות מסוג זה ולמען שמירה על עצמנו ועל סביבתנו!

עורך דין תעבורה בחדרה

עורך דין בתחום התעבורה

פעמים רבות ,המעורבים בתאונת הדרכים זקוקים לייעוץ או להכוונה משפטית ולא יודעים למי לפנות, בדיוק לשם כך קיימים עורכי הדין לענייני תעבורה המתמחים בתחום זה ומחכים לתת מענה ולעזור בכל סוגיה הקשורה לנושא.
מידע אודות עורך דין תעבורה בחדרה ניתן להשיג אצלנו באתר!
צריכים עורך דין תעבורה בחדרה? אין בעיה, אנחנו כאן כדי לעזור. עם נסיון רב בתחום, נסייע לכם להגן על הזכויות שלכם ולהשיג תוצאות משפטיות מספקות. צוות העורכים שלנו מתמחה בתחום תעבורה ומכיר בכל העניינים המקצועיים. צרו עמנו קשר כדי לקבל את הסיוע שאתם זקוקים לו עכשיו.

עורך דין תעבורה בחדרה מחיר

זקוקים למידע נוסף?

קיבלתם דו"ח תעבורה? עברתם על חוקי התנועה? עברתם תאונת דרכים? זקוקים לייעוץ של עורך דין תעבורה בחדרה ? בכל מקרה שכזה עליכם לפנות במהרה לעורך דין תעבורה שיעניק לכם את כל המידע הנחוץ אודות המקרה האישי שלכם. במסגרת התפקיד של עורך דין תעבורה ניתן לתת ייעוץ ושירות במקרים כגון: תאונות פגע וברח, נהיגה בשכרות, עבירות תעבורה, נהיגה במהירות מופרזת, טיפול בפסילת רישיון, נהיגה בזמן פסילה, ביטול נקודות, עבירות של נהג חדש, אי ציות לשוטר ועוד... עורך דין תעבורה מכיר את כל חוקי ודיני התעבורה, התקנות והפסיקות באופן ממוקד ויעיל ויעניק לכם את השירות והליווי הטוב ביותר שיש במקרה הספציפי שלכם. אל תתפשרו - מדובר על עתידכם, בחרו בעורך דין תעבורה בחדרה בעל ניסיון ובקיאות רבת שנים. אנו במשרדי משה ליפשיץ ,נשמח לספק מענה לכל אדם שהיה מעורב בתאונת דרכים בדרך כזאת או אחרת, לייעץ, ללוות, ולייצג בצורה מקצועית ואיכותית .
הצוות שלנו ממתין לענות על כל שאלה, למידע נוסף בנושא עורך דין תעבורה בחדרה צרו עמנו קשר כעת במספר 0502293949 ונשמח לעזור
.
עורך דין תעבורה בחדרה מומלץ
 

חשוב להתייעץ עם מקצוענים בתחום

חשוב להיוועץ עם עורכי דין מומלצים לתעבורה כדי לוודא שכל המידע מועבר אליכם בצורה נאמנה ומקצועית. במידה ואתם מחפשים עורך דין לצוואת וירושה פנו לעורך דין המתמחה בתחום זה ספציפית. חוק הירושה הוא זה שקובע מי הם אלו שאמורים לרשת ובאיזה אופן תתחלק ביניהם הירושה, הפירוש של עיזבון זה כל הרכוש, הנכסים והכספים של הנפטר ללא יוצא מהכלל, על פי החוק הירושה מתחלקת לפי הסדר הבא: ראשית היורשים הם בן או בת הזוג וילדיו של המוריש. אם מדובר במקרה של העדר קרובי משפחה החוק קובע שהמדינה היא זו שתירש את נכסיו של המוריש.
עורך דין תעבורה בחדרה ממליצים

עבירות תעבורה יכולות לנוע בין עבירות קלות, כמו עבירות חניה, ועד לפשעים חמורים, כמו נהיגה תחת השפעת סמים או אלכוהול. ללא קשר לחומרת העבירה, חשוב להזמין עורך דין תעבורה מיומן שיסייע לכם לנווט במערכת המשפט ולהגן על זכויותיכם. במאמר זה נסקור כמה מהסוגים הנפוצים ביותר של עבירות תעבורה ונספק טיפים כיצד לבחור את עורך הדין לתעבורה המתאים לתיק שלך.

סוגי עבירות תעבורה

 

תאונות דרכים


תאונות דרכים הן אחד מסוגי עבירות התעבורה הנפוצות ביותר. בישראל החוק מחייב נהגים המעורבים בתאונה להישאר במקום ולהעניק סיוע לכל מי שעלול להיפגע. אי ביצוע זה עלול לגרום לאישומים פליליים ולעונשים חמורים.

העונשים על גרימת תאונת דרכים יכולים להשתנות בהתאם לחומרת התאונה ולפציעות או הנזקים הנובעים מכך. בישראל, נהגים הגורמים לתאונה עלולים לשאת באחריות לכל נזק או פגיעות שנגרמו מהתאונה. זה יכול לכלול נזק לרכוש, הוצאות רפואיות והפסד שכר. בנוסף, נהגים שגורמים לתאונה עלולים לעמוד בפני אישום פלילי וקנסות.

עורך דין תעבורה יכול לסייע בהגנה מפני אישומים הקשורים לתאונת דרכים ולפעול למזעור ההשלכות המשפטיות והכספיות של העבירה. לדוגמה, עורך דין יכול לטעון שהנהג לא אשם בתאונה או שהנזקים או הפציעות לא נגרמו מהתאונה.
 

נהיגה בזמן פסילה


נהיגה בזמן פסילה היא עבירת תעבורה חמורה שעלולה לגרום לאישומים פליליים ולעונשים חמורים. בישראל, נהג שנפסל לנהיגה עקב הרשעה קודמת או סיבה חוקית אחרת, אינו רשאי להפעיל רכב מנועי. הפרת חוק זה עלולה לגרור קנסות, מאסר ותליית רישיון ממושכת.

העונשים על נהיגה בזמן פסילה יכולים להשתנות בהתאם לחומרת העבירה ולרקורד הקודם של הנהג. בישראל, נהג שייתפס נוהג בפסילה עלול לקבל קנסות של עד 30,000 ₪, מאסר של עד שלוש שנים ושלילת רישיון ממושכת.

עורך דין תעבורה יכול לסייע בהגנה מפני אישומים הקשורים לנהיגה בזמן פסילה ולפעול למזעור ההשלכות המשפטיות והכספיות של העבירה. כך למשל, עורך דין יוכל לטעון שהפסילה לא הוטלה כהלכה או שהנהג לא היה מודע לפסילה.
 

נהיגה בשכרות


נהיגה בשכרות היא עבירה חמורה שעלולה להוביל לאישומים פליליים, קנסות ושלילת רישיון. בישראל אסור להפעיל רכב מנועי בהשפעת סמים או אלכוהול. אפילו כמות קטנה של אלכוהול או סמים עלולה לפגוע ביכולתו של הנהג להפעיל רכב בצורה בטוחה ועלולה לגרום לתאונות ופציעות חמורות.

העונשים על נהיגה בשכרות עשויים להשתנות בהתאם לחומרת העבירה ולעברו הקודם של הנהג. בישראל, נהג שייתפס נוהג בשכרות עלול לקבל קנסות של עד 30,000 ₪, מאסר של עד שלוש שנים ושלילת רישיון ממושכת.

עורך דין תעבורה יכול לסייע בהגנה מפני אישומים הקשורים לנהיגה בשכרות ולפעול למזעור ההשלכות המשפטיות והכספיות של העבירה. למשל, עורך דין יכול לטעון שהנהג לא היה שיכור בפועל או שהראיות נגד הנהג הושגו שלא כדין.
 

נהיגה וסמים


נהיגה בהשפעת סמים היא עבירת תעבורה חמורה נוספת שעלולה לגרור אישום פלילי ועונשים חמורים. בישראל אסור להפעיל רכב מנועי בהשפעת כל סם הפוגע ביכולתו של הנהג להפעיל את הרכב בבטחה.

העונשים על נהיגה בהשפעת סמים עשויים להשתנות בהתאם לחומרת העבירה ולעברו הקודם של הנהג. בישראל, נהג שייתפס נוהג כשהוא תחת השפעת סמים עלול לקבל קנסות של עד 30,000 ₪, מאסר של עד שלוש שנים ושלילת רישיון ממושכת.

עורך דין תעבורה יכול לסייע בהגנה מפני אישומים הקשורים לנהיגה וסמים ולפעול למזעור ההשלכות המשפטיות והכספיות של העבירה. לדוגמה, עורך דין יכול לטעון שהנהג לא היה ממש תחת השפעת סמים או שהראיות נגד הנהג הושגו שלא כדין.
 

נהיגה תחת השעיה


נהיגה בהשעיה היא עבירת תעבורה חמורה שעלולה לגרור קנסות, מאסר ושלילת רישיון ממושכת. בישראל, נהג שרשיונו נשלל עקב הרשעה קודמת או סיבה חוקית אחרת, אינו רשאי להפעיל רכב מנועי. הפרת חוק זה עלולה לגרום לעונשים חמורים ולהשלכות משפטיות.

העונשים על נהיגה בהשעיה עשויים להשתנות בהתאם לחומרת העבירה ולרקורד הקודם של הנהג. בישראל, נהג שייתפס נוהג בהשעיה עלול לקבל קנסות של עד 30,000 ₪, מאסר של עד שלוש שנים ושלילת רישיון ממושכת.

עורך דין לתעבורה יכול לסייע בהגנה מפני אישומים הקשורים לנהיגה בהשעיה ולפעול למזעור ההשלכות המשפטיות והכספיות של העבירה. כך למשל, עורך דין יוכל לטעון שההשעיה לא הוטלה כהלכה או שהנהג לא היה מודע להשעיה.
 

נהיגה בזמן פסילה


נהיגה בזמן פסילה היא עבירת תעבורה חמורה נוספת שעלולה לגרום לאישומים פליליים ולעונשים חמורים. בישראל, נהג שנפסל לנהיגה עקב הרשעה קודמת או סיבה חוקית אחרת, אינו רשאי להפעיל רכב מנועי. הפרת חוק זה עלולה לגרור קנסות, מאסר ותליית רישיון ממושכת.

העונשים על נהיגה בזמן פסילה יכולים להשתנות בהתאם לחומרת העבירה ולרקורד הקודם של הנהג. בישראל, נהג שייתפס נוהג בפסילה עלול לקבל קנסות של עד 30,000 ₪, מאסר של עד שלוש שנים ושלילת רישיון ממושכת.

עורך דין תעבורה יכול לסייע בהגנה מפני אישומים הקשורים לנהיגה בזמן פסילה ולפעול למזעור ההשלכות המשפטיות והכספיות של העבירה. כך למשל, עורך דין יוכל לטעון שהפסילה לא הוטלה כהלכה או שהנהג לא היה מודע לפסילה.
 

מהירות מופרזת


נהיגה במהירות מופרזת היא עבירת תנועה נפוצה שעלולה לגרום לקנסות, נקודות ברישיון והגדלת דמי הביטוח. בישראל המהירות המותרת נקבעת בחוק ומשתנה בהתאם לסוג הכביש ולגורמים נוספים.

העונשים בגין מהירות מופרזת עשויים להשתנות בהתאם לחומרת העבירה ולעברו הקודם של הנהג. בישראל, נהג שייתפס נוסע במהירות מופרזת עלול לקבל קנסות של עד 1,000 ₪ ונקודות ברישיון.

עורך דין תעבורה יכול לסייע בהגנה מפני אישומים הקשורים למהירות מופרזת ולפעול למזעור ההשלכות המשפטיות והכספיות של העבירה. לדוגמה, עורך דין יכול לטעון שהמהירות המותרת לא פורסמה כהלכה או שהנהג לא היה מודע למהירות המותרת.
 

נהיגה בחוסר זהירות


נהיגה בחוסר זהירות היא עבירת תנועה חמורה שעלולה לגרום לאישומים פליליים ולעונשים חמורים. בישראל, נהיגה בחוסר זהירות מוגדרת ככל התנהגות נהיגה שמעמידה נהגים אחרים או הולכי רגל בסכנת פציעה או מוות.

העונשים על נהיגה בקלות ראש יכולים להשתנות בהתאם לחומרת העבירה ולעברו הקודם של הנהג. בישראל, נהג שייתפס נוהג בפזיזות עלול לקבל קנסות של עד 30,000 ₪, מאסר של עד שלוש שנים ושלילת רישיון ממושכת.

עורך דין לתעבורה יכול לסייע בהגנה מפני אישומים הקשורים לנהיגה בקלות ראש ולפעול למזעור ההשלכות המשפטיות והכספיות של העבירה. למשל, עורך דין יוכל לטעון שהתנהגותו של הנהג לא עמדה בהגדרה החוקית של נהיגה בחוסר זהירות.
 

פגע וברח


פגע וברח היא עבירת תעבורה חמורה שעלולה לגרום לאישומים פליליים ולעונשים חמורים. בישראל, נהגים המעורבים בתאונה מחויבים על פי חוק להישאר במקום ולהעניק סיוע לכל מי שעלול להיפגע.

העונשים על פגע וברח יכולים להשתנות בהתאם לחומרת העבירה ולעבירה הקודמת של הנהג.בישראל, נהג שעוזב את מקום התאונה עלול לקבל קנסות של עד 30,000 ₪, מאסר של עד שלוש שנים ושלילת רישיון ממושכת.

עורך דין תעבורה יכול לסייע בהגנה מפני אישומים הקשורים לפגיעה וברח ולפעול למזעור ההשלכות המשפטיות והכספיות של העבירה. לדוגמה, עורך דין עשוי לטעון שהנהג לא היה מודע לכך שהתרחשה תאונה או שהנהג עזב את המקום כדי לפנות לטיפול רפואי.

נהיגה ללא רישיון


נהיגה ללא רישיון היא עבירת תעבורה חמורה שעלולה לגרור קנסות, מאסר, ושלילת רישיון ממושכת. בישראל אסור להפעיל רכב ללא רישיון נהיגה בתוקף.

העונשים על נהיגה ללא רישיון יכולים להשתנות בהתאם לחומרת העבירה ולעברו הקודם של הנהג. בישראל, נהג שייתפס נוהג ללא רישיון עלול לעמוד בפני קנסות של עד 30,000 ₪, מאסר של עד שלוש שנים ושלילת רישיון ממושכת.

עורך דין תעבורה יכול לסייע בהגנה מפני אישומים הקשורים לנהיגה ללא רישיון ולפעול למזעור ההשלכות המשפטיות והכספיות של העבירה. לדוגמה, עורך דין יכול לטעון שהנהג לא היה מודע לכך שתוקף הרישיון שלו פקע או שהנהג לא קיבל מידע כראוי על התליית הרישיון.לסיכום, לעבירות תעבורה יכולות להיות השלכות משפטיות וכלכליות קשות. נהגים העומדים בפני אישומים הקשורים בעבירת תעבורה צריכים להיעזר בעורך דין תעבורה מוסמך. עורך דין תעבורה יכול לסייע בהגנה מפני אישומים ולפעול למזעור ההשלכות המשפטיות והכספיות של העבירה. משה ליפשיץ הינו עורך דין תעבורה מנוסה ומיומן אשר יכול להעניק את הסיוע המשפטי הנדרש לנהגים בישראל העומדים בפני עבירות תעבורה.

לצפייה בפקודת התעבורה מתוך מאגר החקיקה הלאומי לחצו כאן
קישור ישיר לאתר הממשלתי של הרשות השופתת > בתי המשפט לתעבורה