וואטסאפ עם משה ליפשיץ
משה ליפשיץ - עורך דין פלילי בנתניה

משה ליפשיץ
עורך דין פלילי בחדרה

תחומי עיסוק יצירת קשר
לייעוץ ומידע מלאו פרטים
שלח

כמה מילים על עצמי

בתחום המשפט הפלילי בפרט אבל בכל תחום משפטי אין תחליף לניסיון, בטרם כניסתי לעולם המשפט שירתתי כ 14 שנים במשטרת ישראל כקצין משטרה בתפקידים רבים. בין התפקידים שמילאתי היו ראש משרד חקירות פשעים ביחידה ללוחמה בפשיעה (יל"פ), קצין חקירות ביחידת ההונאה, בוחן תנועה, ראש מדור תאונות דרכים ועוד תפקידים נוספים. כל אלו לרבות ניסיוני הרב כעורך דין פרטי מזה כעשור המכיר את המערכות מכל הזוויות, נותנים ללקוח יתרון רב ומשמעותי אל מול מערכת המשפט, משטרת ישראל והמערכות השונות. בין היתר צברתי ניסיון בייצוגן של חברות ביטוח בהליכי תאונות דרכים. כמומחה בתחום דיני התעבורה אני אף נותן חוות דעת מומחה לבתי המשפט לענייני תעבורה, חוות דעת נגדיות כנגד חוות הדעת של בוחני התאונות המשטרתיים וחוות הדעת שלי מקובלות כחוות דעת מומחה ע"י בתי המשפט - בין היתר המשרד נותן בתחום זה שירות גם לעורכי דין אחרים. משרדי נותן שירות מקצועי, אישי ואנושי תוך לחימה בלתי מתפשרת על טובת לקוחותיי באמצעות בחינת הסיכויים והסיכונים המשפטיים
משה ליפשיץ - עורך דין פלילי בחדרה
משה ליפשיץ

מהתקשורת


 
עבירות פליליות כוללות עבירות מסוגים שונים כמו עבירות סמים, מס, רכוש, רצח, שוד , אלימות , מין ,מרמה הונאה ועוד. בדרך כלל בעבירות מסוג זה, עצם קיום ההליך משפיע בצורה דרמטית ומשמעותית על חיי הנאשם או החשוד ולכן חשוב לבחור בעורך דין פלילי שמתמחה בתחום ויכול ללוות את הנאשם בצורה מקצועית ולנהל נכון את כל שלבי התהליך. עורך דין פלילי מנוסה ומקצועי עשוי לסייע לנאשם בשמירה על פרטיותו והמוניטין שלו.

טיהור שם
לעיתים, כאשר החשודים והנאשמים במשפט הפלילי הינם אנשי ציבור, פוליטיקאים או אישים חשובים, המשימה הדחופה ביותר של עורך הדין המייצג אותם הינה לשמור על פרטיותם, שמם והמוניטין שלהם ורק אז להתפנות להוכחת חפותם. במשפטים בתחום הפלילי קל מאוד להסתבך, והתוצאות שייקבעו בסופם ישפיעו באופן ישיר וקריטי על חיי הנאשמים, ולכן בבחירת עורך דין לייצוג פלילי- אסור להתפשר! יש לבחור בעורך הדין המקצועי ביותר שיוכל להבטיח לכם המשך חיים שלווים ורגועים . למידע נוסף הכנסו והתרשמו- משה ליפשיץ- עורך דין פלילי בחדרה.

שלבי ההליך הפלילי
במשפט פלילי חשוב להבין שהדרך שעוברים עד לשלב התוצאות הינה משמעותית בצורה קריטית, החל משלב החקירה, הליכי המעצר והשחרור, דרך השימוע ולאורך כל המשפט עצמו.
לעורך הדין המייצג אתכם קיימת השפעה עצומה על כלל השלבים. ליווי אישי ומקצועי יכול להביא להצלחות רבות גם בתיקים פליליים מורכבים וקשים ביותר.
מידע אודות עורך דין פלילי בחדרה ניתן להשיג אצלנו באתר!
הקליקו למידע נוסף אודות עורך דין פלילי בחדרה

צור קשר
במשרדנו, משה ליפשיץ- עורך דין פלילי בחדרה, נוכל להעניק לכם את השירות המקצועי ביותר וללוות אתכם יד ביד לאורך כל ההליכים המשפטיים- החל מייעוץ ראשוני ותמיכה ועד להצלחה ולניקוי שמכם.
הצוות שלנו ממתין לענות על כל שאלה, למידע נוסף בנושא עורך דין פלילי בחדרה צרו עמנו קשר כעת במספר 0502293949 ונשמח לעזור .