וואטסאפ עם משה ליפשיץ
עו"ד משה ליפשיץ שירת במשטרת ישראל בלשכת התנועה, בוגר קורס בוחני תנועה וחוקרי תאונות דרכים מטעם משטרת ישראל – כמו כן מוסמך מטעם משטרת ישראל להפעלת מכשיר הינשוף (מכשיר הנשיפה לבדיקת אלכוהול בגופו של אדם) – מצב הנותן לעו"ד ליפשיץ יתרון עצום בהגעה להישגים בתיקי נהיגה בשכרות.
מתוקף כך עו"ד ליפשיץ הנו נחשב כעד מומחה מטעם בית המשפט בתחום ומוסמך לתת חוות דעת בגין הגורם/האשם לתאונות דרכים – בתפקידו האחרון בלשכת התנועה מילא עו"ד משה ליפשיץ תפקיד רמת"ד – ראש מדור תאונות דרכים (אחראי על כל בוחני תאונות הדרכים, עבירות התנועה הקשות (נהיגה בפסילה, נהיגה בשכרות וכיוצ"ב ועוד…).

בתחילת דרכו במשטרת ישראל, שימש משה ליפשיץ כבוחן תנועה וחוקר תאונות דרכים והתקדם עד לכדי ראש מדור תאונות דרכים במרחב השרון. בתפקידו זה עו"ד משה ליפשיץ היה אחראי ופיקד על כלל חקירות ת"ד, היה אחראי גם כן על המחלקה שעסקה בטיפול בנהגים תחת השפעת אלכוהול/סמים וכן בנהגים בפסילה באזור השרון.
משה ליפשיץ הוא בין היחידים מבין עורכי הדין בארץ המחזיקים ברשיון עריכת דין ובמקביל גם תעודת בוחן תנועה וחוקר תאונות דרכים.

להלן חלק משירותים הניתנים ע"י המשרד:
נהיגה בפסילה – נהגים לא מורשים.
נהיגה בפסילה היא פעולה לא חוקית ומסוכנת. נהגים שאינם מורשים לנהוג מסוכנים לעצמם ולסביבתם. פעולה זו עשויה לגרום לתאונות דרכים קשות ואף לפגיעה בחיים. בנוסף, הנהג המאמץ לנהוג בפסילה עשוי להתמודד עם עונשים משפטיים כבדים, כגון קנסות כבדים או אפילו מאסר. נהיגה בפסילה צריכה להיות מנוגדת ומסוכנת, ולא להיות אפשרות עבור נהגים לא מורשים.
נהיגה בפסילה
•נהיגה בשכרות – נהיגה תחת השפעת סמים.
נהיגה בשכרות או תחת השפעת סמים היא פעולה עוינת וסכנתית. היא מציגה סיכון גבוה של תאונות דרכים קשות ואפילו מוות. הסמים יכולים להשפיע על התמסרות הנהג למצבי הדרך ולהפריע ליכולת התמצאותו במצבי חירום. הנהיגה תחת השפעת סמים מוגדרת כחומרה על ידי חוקי התעבורה ועשויה לגרום לעונשים משפטיים קשים.


נהיגה בשכרות
•תיקי תאונות דרכים.

תיק תאונות דרכים הוא תיעוד מפורט של האירועים הקשורים לתאונת דרכים. התיק מכיל מידע על הנפגעים, הנהגים, נתוני הרכבים וכל מידע נוסף הקשור לאירוע. תיק תאונות דרכים משמש לצורך בירור וחקירת האירוע, לביצוע ניתוחים וניהול תהליכי ביטוח. הוא גם יכול לשמש כראיון להערכת נזקים, לצורך הליך משפטי, ולמטרות ניתוח ומחקר בתחום הבטיחות בדרכים.
 


תיקי תאונות דרכים

•נהיגה במהירות מופרזת.
נהיגה במהירות מופרזת היא פעולה סכנתית ומסוכנת על הכבישים. זו עשויה לגרום לפגיעה בחיים וגורם לתאונות דרכים קשות ואף למוות. המהירות הגבוהה מציגה סיכונים לסביבה ולנהג עצמו. היא עשויה לגרום לאי יכולת לשלוט ברכב ולבצע פעולות נדרשות בזמן. נהיגה במהירות מופרזת עשויה לגרום לעונשים משפטיים ולעונשים מנהליים, ולפגיעה בכבודה של החברה.


נהיגה במהירות מופרזת

•טיפול בדוחות תנועה והזמנות לבתי משפט.
טיפול בדוחות תנועה והזמנות לבתי משפט כולל איסוף מידע, ניתוח תנאי הדרך והגברת ההבנה של המצב. טיפול זה כולל תקשורת עם צדדים שונים כמו בתי משפט, תאונות דרכים וכו'. התהליך דורש הבנה מעמיקה של החוקים והתקנות המתאימות ועשוי לכלול התייעצות עם עורכי דין ומשפטנים. טיפול מקצועי זה משמש לצורך הגנה על זכויות הצדדים ולהבטחת מתן הדיון הוגן וזכות להגנה על הצדדים המעורבים.


טיפול בדוחות תנועה והזמנות לבתי משפט

•ליווי עצורים בתחום התעבורה.
ליווי עצורים בתחום התעבורה הוא תהליך חשוב עבור בטיחות הכבישים והנוסעים. התהליך כולל איסוף מידע ומתן הוראות והדרכות לנהגים והולכי רגל. הכוונה היא למנוע פגיעות ותאונות דרכים ולהבטיח את הזכות לעבור בטוח ובצורה חוקית. עובדי התעבורה עשויים לסייע במתן המלצות והוראות ולספק מידע נוסף לנוסעים. ליווי עצורים יכול לכלול גם סימון וסגירת כבישים לפעילויות מיוחדות ולאירועים במרחב הציבורי.


ליווי עצורים בתחום התעבורה

•ליווי נחקרים לפני ובמהלך החקירה.
ליווי נחקרים לפני ובמהלך החקירה הוא תהליך חשוב להבטחת הזכות להגנה והוגנות המשפטית. עובדי המשטרה ומשטרת הכלא עשויים לספק ליווי מקצועי ולתת הוראות לנחקרים לפני ובמהלך החקירה. התהליך כולל ייעוץ משפטי, מעקב ומתן פתרונות לבעיות עם הכלא. הליווי יכול לכלול גם סיוע בקבלת טיפול רפואי ופסיכולוגי ובקשת העזרה המתאימה במקרה של הפרת זכויות האדם. המטרה היא להבטיח שהנחקר יובא לחקירה בצורה הוגנת וכדי למנוע טעויות אפשריות בהליכים המשפטיים.


ליווי נחקרים לפני ובמהלך החקירה

•מתן חוות דעת בחקירת תאונות דרכים.
מתן חוות דעת בחקירת תאונות דרכים הוא חלק חשוב בתהליך החקירה והפעולות הנדרשות לשיפור הבטיחות בכבישים. חוות הדעת עשויות לכלול ניתוח תמונות ומידע מהתאונה, עיון בתיעוד ותיאוריות שונות, והצגת המלצות לגבי הפעולות המתאימות להפחתת הסיכונים בדרכים. חוות הדעת מטרתן להביא לשיפור כללי בבטיחות הדרכים ולמנוע תאונות דרכים בעתיד.


מתן חוות דעת בחקירת תאונות דרכים

•ערעורים על בתי המשפט לתעבורה.
בערעורים על בתי המשפט לתעבורה, מתבצעת פעולה משפטית לפענוח החלטות של בתי המשפט בנושאי תעבורה. ערעורים עשויים להתייחס לסגירת תיקי דוחות תנועה, פסולות של רישיונות נהיגה ועוד. הערעורים מתבצעים במטרה לשפר את התוצאות של החלטות בתי המשפט ולהבטיח את הפעם הטובה ביותר עבור הצדדים המעורבים בפעולת התעבורה.


ערעורים על בתי המשפט לתעבורה
 
משה ליפשיץ הוא עורך דין תנועה מוביל

עורך דין המתמחה בנסיבות התאונות ובכל ההיבטים המשפטיים הקשורים לתחום התנועה. במהלך קריירתו הארוכה, משה ליפשיץ זכה לתפקידים משמעותיים כמו ראש מחלקת תעבורה במשטרת ישראל וחבר בועדת הנהיגה הלאומית. הוא מספק ייעוץ משפטי לאורכו של התהליך ומנהל משא ומתן עם כל הצדדים המעורבים, על מנת להבטיח את הפעם הטובה ביותר עבור לקוחותיו.

המשמעות של נהיגה בפסילה
מה חומרת הענישה על נהיגה בשכרות?
עיכוב נהג החשוד בעבירת נהיגה בשכרות נהיגה בשכרות
נהיגה בפסילה
הענישה הצפויה בגין עבירת נהיגה בשכרות
נהיגה בשכרות
נהיגה ללא רישיון – פצצה מתקתקת
נהיגה בשכרות / תחת השפעת אלכוהול
עורך דין תעבורה

נהיגה תחת השפעה (DUI):

עונשים והשלכות לנהיגה בשכרות

נהיגה תחת השפעת סמים או אלכוהול היא עבירה חמורה בישראל שעלולה לגרום לתוצאות משפטיות וכלכליות קשות. עונשים עבור DUI יכולים לכלול קנסות, מאסר והשעיית רישיון. בנוסף להשלכות המשפטיות הללו, DUI יכול גם לגרום לתאונות חמורות ולפציעות לעצמך ולאחרים בכביש. שכירת עורך דין תעבורה מנוסה לייצוג בתיק DUI יכולה לעזור למזער את ההשלכות המשפטיות והפיננסיות של העבירה ולהבטיח כי זכויות הנאשם מוגנות לאורך כל התהליך המשפטי.

פגע וברח

השלכות משפטיות ליציאה ממקום תאונה

יציאה מזירת התאונה ללא עצירה לצורך סיוע או החלפת מידע עם הנהג השני היא עבירה חמורה בישראל. העונשים על פגע וברח יכולים לכלול קנסות, מאסר, והתליית רישיון. פגע וברח עלולות לגרום גם להשלכות משפטיות וכלכליות חמורות על קורבן התאונה. שכירת עורך דין תעבורה לייצוג בתיק פגע וברח יכולה לסייע להבטיח כי זכויות הנאשם מוגנות לאורך כל ההליך המשפטי וכי יקבל משפט הוגן.

נהיגה בחוסר זהירות

עונשים והשלכות לנהיגה מסוכנת

נהיגה בפזיזות היא עבירה חמורה בישראל שיכולה לכלול נהיגה במהירות מופרזת, אריגה בתנועה ומחוצה לה והתעלמות מרמזורי תנועה. העונשים על נהיגה בחוסר זהירות יכולים לכלול קנסות, מאסר ושלילת רישיון. נהיגה לא זהירה עלולה לגרום גם לתאונות קשות ולפציעות של עצמך ושל אחרים בכביש. העסקת עורך דין תעבורה מנוסה לייצוג בתיק נהיגה בחוסר זהירות יכולה לסייע במזעור ההשלכות המשפטיות והכספיות של העבירה ולהבטיח הגנה על זכויות הנאשם לאורך כל ההליך המשפטי.

נהיגה ללא רישיון: עונשים והשלכות להפעלת רכב ללא רישיון תקף

הפעלת רכב ללא רישיון נהיגה בתוקף היא עבירה חמורה בישראל שעלולה לגרור קנסות והתליית רישיון. נהיגה ללא רישיון עלולה לגרום גם להשלכות משפטיות וכספיות במקרה של תאונה. העסקת עורך דין תעבורה לייצוג בתיק נהיגה ללא רישיון יכולה לסייע במזעור ההשלכות המשפטיות והכספיות של העבירה ולהבטיח הגנה על זכויות הנאשם לאורך כל ההליך המשפטי.

רישיון מותנה: עונשים והשלכות לנהיגה עם רישיון תלוי

נהיגה עם רישיון על תנאי הינה עבירה חמורה בישראל שעלולה לגרור קנסות, מאסר, ושלילת רישיון נוספת. העסקת עורך דין תעבורה מנוסה לייצוג בתיק רישיון מותנה יכולה לסייע במזעור ההשלכות המשפטיות והכספיות של העבירה ולהבטיח הגנה על זכויות הנאשם לאורך כל ההליך המשפטי.

אי ציות לרמזור אדום: עונשים והשלכות על ריצה באור אדום

ריצה באור אדום היא עבירה חמורה בישראל שעלולה לגרור קנסות ונקודות ברישיון. אי ציות לרמזור אדום עלול לגרום גם לתאונות קשות ולפציעות של עצמך ושל אחרים בכביש. העסקת עורך דין תעבורה לייצוג בתיק אי ציות באור אדום יכולה לסייע במזעור ההשלכות המשפטיות והכספיות של העבירה ולהבטיח הגנה על זכויות הנאשם לאורך כל ההליך המשפטי.

אי מתן זכות קדימה: עונשים והשלכות על אי כניעה

אי מתן זכות קדימה לרכבים אחרים או להולכי רגל היא עבירה חמורה בישראל שעלולה לגרור קנסות ונקודות ברישיון. אי כניעה עלולה לגרום גם לתאונות קשות ולפציעות של עצמך ושל אחרים בכביש. העסקת עורך דין תעבורה מנוסה לייצוג בתיק אי-תנות יכולה לסייע במזעור ההשלכות המשפטיות והכספיות של העבירה ולהבטיח הגנה על זכויות הנאשם לאורך כל ההליך המשפטי.

שינוי נתיב לא חוקי: עונשים והשלכות על החלפת נתיב ללא איתות מתאים

החלפת נתיב ללא איתות מתאים היא עבירה חמורה בישראל שעלולה לגרום לקנסות ונקודות ברישיון. שינויי נתיב לא חוקיים עלולים לגרום גם לתאונות חמורות ולפציעות בעצמו ובאחרים בכביש. העסקת עורך דין תעבורה לייצוג בתיק החלפת נתיב בלתי חוקי יכולה לסייע במזעור ההשלכות המשפטיות והכספיות של העבירה ולהבטיח הגנה על זכויות הנאשם לאורך כל ההליך המשפטי.


אי שמירת מרחק: עונשים והשלכות על מעקב צמוד מדי

מעקב צמוד מדי, או מזנב, היא עבירה חמורה בישראל שעלולה לגרום לקנסות ונקודות ברישיון. אי שמירת מרחק עלולה לגרום גם לתאונות קשות ולפציעות של עצמך ושל אחרים בכביש. העסקת עורך דין תעבורה מנוסה לייצוג בתיק אי שמירת מרחק יכולה לסייע במזעור ההשלכות המשפטיות והכספיות של העבירה ולהבטיח הגנה על זכויות הנאשם לאורך כל ההליך המשפטי.


אי איתות: עונשים והשלכות על אי איתות בעת פנייה או החלפת נתיב

אי איתות בעת פנייה או החלפת נתיב היא עבירה חמורה בישראל שעלולה לגרור קנסות ונקודות ברישיון. אי איתות עלול לגרום גם לתאונות חמורות ולפציעות של עצמך ושל אחרים בכביש. העסקת עורך דין תעבורה לייצוג בתיק אי איתות יכולה לסייע במזעור ההשלכות המשפטיות והכספיות של העבירה ולהבטיח הגנה על זכויות הנאשם לאורך כל ההליך המשפטי.


שליחת הודעות טקסט בזמן נהיגה: עונשים והשלכות לנהיגה מוסחת

שימוש במכשיר סלולרי בזמן נהיגה הוא עבירה חמורה בישראל שעלולה לגרור קנסות ונקודות ברישיון. הודעות טקסט בזמן נהיגה עלולות לגרום גם לתאונות חמורות ולפציעות של עצמך ושל אחרים בכביש. שכירת עורך דין תעבורה מנוסה לייצוג בתיק הודעות טקסט בזמן נהיגה יכולה לסייע במזעור ההשלכות המשפטיות והכספיות של העבירה ולהבטיח הגנה על זכויות הנאשם לאורך כל ההליך המשפטי.

נהיגה ללא ביטוח: עונשים והשלכות להפעלת רכב ללא ביטוח

הפעלת רכב ללא כיסוי ביטוחי מתאים היא עבירה חמורה בישראל שעלולה לגרור קנסות והתליית רישיון. נהיגה ללא ביטוח עלולה לגרום גם להשלכות משפטיות וכספיות במקרה של תאונה. העסקת עורך דין תעבורה לייצוג בתיק נהיגה ללא ביטוח יכולה לסייע במזעור ההשלכות המשפטיות והכספיות של העבירה ולהבטיח הגנה על זכויות הנאשם לאורך כל ההליך המשפטי.

מעבר לא תקין: עונשים והשלכות למעבר כלי רכב אחרים בצורה לא בטוחה

מעבר רכבים אחרים בצורה לא בטוחה היא עבירה חמורה בישראל שעלולה לגרור קנסות ונקודות ברישיון. מעבר לא נכון עלול לגרום גם לתאונות חמורות ולפציעות בעצמו ובאחרים בכביש. העסקת עורך דין תעבורה לייצוג בתיק מעבר לא תקין יכולה לסייע במזעור ההשלכות המשפטיות והכספיות של העבירה ולהבטיח הגנה על זכויות הנאשם לאורך כל ההליך המשפטי.

אי ציות לתמרורים: עונשים והשלכות על התעלמות מתמרורים

התעלמות מתמרורים כמו תמרורים, תמרורים, תמרורים ותמרורים, היא עבירה חמורה בישראל שעלולה לגרור קנסות ונקודות ברישיון. אי ציות לתמרורים עלול לגרום גם לתאונות חמורות ולפציעות של עצמך ושל אחרים בכביש. כמו כן, תמרורים מסוימים בישראל, כמו שלטי "אין כניסה" או שלטי "לא עוברים", נושאים בעונשים חמורים יותר במקרה של הפרה. עונשים על אי ציות לתמרורים יכולים לכלול קנסות, נקודות ברישיון ואפילו מאסר במקרים מסוימים. העסקת עורך דין תעבורה מנוסה לייצוג במקרה של אי ציות לתמרורים יכולה לסייע במזעור ההשלכות המשפטיות והכספיות של העבירה ולהבטיח הגנה על זכויות הנאשם לאורך כל ההליך המשפטי. עורך דין תעבורה יכול לסייע גם לטעון שהתמרורים לא הוצבו או נראים כראוי, או שהנתבע לא הבין את משמעות התמרור בשל מחסומי שפה או גורמים אחרים.

נהיגה עם רישום מושעה: עונשים והשלכות על הפעלת רכב עם רישום מושעה

הפעלת רכב ברישום על תנאי הינה עבירה חמורה בישראל שעלולה לגרור קנסות והתליית רישיון. נהיגה ברישום מושהה עלולה לגרום גם להשלכות משפטיות וכספיות במקרה של תאונה. העסקת עורך דין תעבורה לייצוג בנהיגה בתיק רישום על תנאי יכולה לסייע במזעור ההשלכות המשפטיות והכספיות של העבירה ולהבטיח הגנה על זכויות הנאשם לאורך כל ההליך המשפטי.


אי חגורת חגורת בטיחות: עונשים והשלכות על אי חגורת חגורת בטיחות בזמן נהיגה

אי חגורת חגורת בטיחות בזמן נהיגה היא עבירה חמורה בישראל שעלולה לגרור קנסות ונקודות ברישיון. אי חגורת חגורת בטיחות עלולה לגרום גם לפציעות חמורות במקרה של תאונה. העסקת עורך דין תעבורה מנוסה לייצוג באי חגורת חגורת בטיחות יכולה לסייע במזעור ההשלכות המשפטיות והכספיות של העבירה ולהבטיח הגנה על זכויות הנאשם לאורך כל ההליך המשפטי.


נהיגה עם רישיון נהיגה שפג תוקפו: עונשים והשלכות לנהיגה עם רישיון נהיגה שפג תוקפו

נהיגה עם רישיון נהיגה שפג תוקפו היא עבירה חמורה בישראל שעלולה לגרור קנסות ונקודות ברישיון. נהיגה עם רישיון שפג תוקפו עלולה לגרום גם להשלכות משפטיות וכספיות במקרה של תאונה. העסקת עורך דין תעבורה לייצוג בתיק נהיגה עם תוקף רישיון פג יכולה לסייע במזעור ההשלכות המשפטיות והכספיות של העבירה ולהבטיח הגנה על זכויות הנאשם לאורך כל ההליך המשפטי.

לסיכום, עבירות תנועה בישראל עלולות לגרום להשלכות משפטיות וכספיות קשות, כמו גם לתאונות ופציעות קשות בכביש. העסקת עורך דין תעבורה מנוסה לייצוג בתיק עבירת תעבורה יכולה לסייע למזער השלכות אלו ולהבטיח הגנה על זכויותיו של הנאשם לאורך כל ההליך המשפטי.