וואטסאפ עם משה ליפשיץ
 

עבירות סמים - כל מה שחשוב לדעת!


עבירות סמים, עבירות סחר ועבירות "סמים קלים" כגון: קנביס, מריחואנה, חשיש ועוד), זה עולם שלם ועיקרי בתיקים פליליים כנגד אנשים רגילים לגמרי. עבירת סמים הן בדך כלל – עבירה שאין עליה מתלונן (לחלופין מעבירות אלימות או רכוש). אין מתלונן או קורבן שיגיש תלונה בתחום עבירות סמים.

שימוש לצריכה עצמית


כיום שימוש חוקי בסמים נחשב בכמויות הבאים וכחוק: קנאביס – 15 גרם; חשיש – 15 גרם; קוקאין – 0.3 גרם. מעבר לכך ושימוש לא כחוק בסמים - המשתמש עלול להיענש בחומרה ועד קבלת עונש מאסר של עד 3 שנים. במידה ומדובר בקרטל של הכנת הסמים והפיכת הסמים לעסק כגון: ייצור, הכנה, הפקה, יצוא, יבוא ומסחר החוק עונש מאסר של עד 20 שנים.

עבירות סמים

כל אחד מקבל עונש זהה?
חשוב לדעת, במידה שמדובר באדם שחייו נורמטיביים וחיובים ביום יום, הענישה על עבירות סמים תהיה קלה ביותר ומערכת החוק תסתפק בטיפול שנועד למנוע את הישנות העבירות סמים בלבד ותיתן את העונש בצורות אחרות, מחנכות ויעילות.

זקוקים למידע נוסף?

קיבלתם דו"ח תעבורה? עברתם על חוקי התנועה? עברתם תאונת דרכים? זקוקים לייעוץ של עורך דין תעבורה בנתניה? בכל מקרה שכזה עליכם לפנות במהרה לעורך דין תעבורה שיעניק לכם את כל המידע הנחוץ אודות המקרה האישי שלכם. במסגרת התפקיד של עורך דין תעבורה ניתן לתת ייעות ושירות במקרים כגון: תאונות פגע וברח, נהיגה בשכרות, עבירות תעבורה, נהיגה במהירות מופרזת, טיפול בפסילת רישיון, נהיגה בזמן פסילה, ביטול נקודות, עבירות של נהג חדש, אי ציות לשוטר ועוד... עורך דין תעבורה מכיר את כל חוקי ודיני התעבורה, התקנות והפסיקות באופן ממוקד ויעיל ויעניק לכם את השירות והליווי הטוב ביותר שיש במקרה הספציפי שלכם. אל תתפשרו - מדובר על עתידכם, בחרו בעורך דין תעבורה בנתניה בעל ניסיון ובקיאות רבת שנים.

עבירות סמים
עבירות מין ואלימות
עבירות תנועה
משפט פלילי
משפט צבאי
מרמה והונאה
תאונות דרכים
 
    • עורך דין תעבורה בנתניה
    • עורך דין תעבורה בנתניה
    • עורך דין תעבורה בנתניה