וואטסאפ עם משה ליפשיץ
מערכת המשפט הצבאית אוכפת עבירות סמים באופן חמור ביותר!!! עבירות סמים הן עבירות נפוצות ביותר בבתי דין צבאיים, ולכן מערכת המשפט אינה מקלה ראש ונוהגת בחומרה על מנת ייראו ויראו. הליכי בית המשפט הקשוחים והקשים ובצדק... גורמים לענישה חמורה ולהרשעה שתוצאותיה ילוו את חיילנו הצעירים שהשתמש בסמים שנים רבות גם לאחר שחרורם מהצבא. נתפסת ואתה עומד למשפט? מכירים חייל שעומד לדון על החזקת סמים? אין מדובר בעניין של מה בכך ויש להתנהל ולהיערך בזהירות ובמקצועיות גבוהה, אל תתפשרו על ייעוץ משפטי מקצועי ע"י עורף דין בכל ניסיון בתחום העבירות הצבאיות ופנו לטוב ביותר שיגן על שמכם.

עבירה לפי פקודת סמים

אין ספק שעבירת סמים בצבא ובכלל היא עבירה חמורה ומתייחסים אליו בחומרה! עבירה לפי פקודת הסמים המסוכנים נאכפת במיידית במערכת המשפט הצבאית והחשודים בה נחקרים במצ"ח ורק לאחר מכן מובאים למשפט בבית הדין הצבאי. אם תדעו להתמודד נכון עם מערכת המשפט הצבאית בחקירת סמים תוכלו לשנות את תוצאות ההליך ולגרום לכך שהתיק ייסגר ללא כל עוול לחייל/ת. התנהלות נכונה ומקצועית של עורך דין מנוסה ומקצועי יוביל לסגירת התיק/הקלה בעונש לבין העמדה מול מצב של ענישה מחמירה/ישיבה במאסר/ורישום פלילי כבד לכל החיים.

כיצד מתבצעות חקירות סמים?

בדר"כ בשיטות קבועות בהן לוקחים דגימות מהנחקר שיעזרו לחוקרים להתמודד ולהבין טוב יותר את המצב, דגימות אלו יכולות להיות - דגימות שתן, טביעות אצבע, משקל, עדויות של חיילים בשטח או כל ראיה אחרת נוספת שיכולה להשפיע על התיק הפלילי לטוב ולרע.