חשוד בעבירות מס?

אנחנו כאן בשבילך עם כל המידע הכי חשוב שעליך לדעת בתהליך שעומד לפניך. מאז ועד היום התופעה של עבירות מס קיימת ומתעצמת ורשות מיסים בישראל עושה את כל הניתן על מנת לאכוף ולמנוע עבירות מס. עבירות מס יכולות לקרות במצבים שונים ובתקופות שונות, אזרחי תושבי ישראל נוטים לעיתים לפספס הנחיות חשובות מתוך מחשבה שמישהו ידאג עבורם לעשות זאת במידה ומדובר על שכיר או עצמאי, מה שיוצר שרשרת של טעויות כי לפעמים הצהרת המס נופלת בין הכיסאות, ובמידה והנושא לא מטופל בצורה תקינה עליכם להיות חשופים לתביעה בשל עבירות מס.

חשוב מאוד לדעת!

במידה ואתה עצמאי או שכיר, או משכיר דירה או נותן שירות כלשהו שמחייב הצהרה על מס תמיד עדיף להיעזר באיש מקצוע בעל ניסיון שמבין בתחום המיסים בישראל ויכול ללוות אתכם צעד צעד בכל שנת המס, כך שהכל יפעל כשורה וכדין.

מהם המקרים שבהם חובה על כל שכיר לבצע הגשה של הדו"ח?

8 סעיפים עיקרים בהם אתם תהיו מחויבים להגיש דו"ח מס ולהלן הפירוט: החזקה בניירות ערך או הכנסה ממקורות שונים בסכום של מעל 803,520 ₪ *בעלות על דירה או נכס או מכירתם *שליטה ב10% או יותר בחברה פרטית או מניותיה *נכסים וחשבונות בחו"ל בשווי 1,850,000 ₪ ומעלה *הכנסה ממשכורת העולה על 641,000 ₪ ברוטו לשנה *הכנסה ממשכורת לקטינים מתחת לגיל 18 העולה על 78,070 ₪ ברוטו לשנה. *הכנסה משכירות אם לא שולם מס של 10% בעבורה, או גבוהה מסכום של 333,000 ₪ לשנה *הכנסת חוץ גבוהה יותר מסכום של 333,000 ₪ לשנה למידע נוסף היכנסו לאתר שלנו וקבלו את כל מה שנדרש עליכם לדעת בתחום המיסים.