עבירות מין בתוך המשפחה?

לא מעט אנחנו שומעים על עבירות מין בתוך המשפחה, הורים לילדים, בין אחים ועוד... כאשר עסקינן במקרים של עבירות מין במשפחה, לרוב המדובר באירועים בעלי מאפיינים של גילוי עריות כמו אונס ומעשי סדום. עם זאת, קיימים גם מקרים בחומרה נמוכה יותר, כאשר קיימת התייחסות בתוך המשפחה אל הקורבן באופן מיני הכולל בין היתר ביטויים לא הולמים, או מקרים של הטרדה מינית במשפחה. למידע נוסף אודות עבירות מין בתוך המשפחה מוזמנים לפנות למשרדנו ואנו נעזור בכל עת.

זומנת לחקירה בגין עבירות מין במשפחה?

במידה וזומנת לחקירה בין עבירות מין או מעשי סדום בתוך המשפחה אנו ממליצים לך להתייעץ עם עורך דין מנוסה בתחום! במעשים בהם אתם נחשדים או מואשמים בתחום העבירות מין במשפחה, אל תקלו ראש! חומרת המעשה יכולה להכניסכם לכלא לשנים רבות! בחירה בעו”ד פלילי ומנוסה שיידע כיצד לנווט בין האפשרויות השונות שהחוק מאפשר לו ולחקור נכון יעניק לכם הקלה בעונש בצורה אפקטיבית ביותר. החקירה היא השלב הראשון בהליך הפלילי. החוקרים ינסו למשוך את הנחקר במילים, לשכנע אותו על מעורבותו ולאסוף עדויות וראיות שונות מהמקרה. כל אמירה, תגובה או הודאה בזמן החקירה – גורליים להמשך ההליך הפלילי נגדך. כל מה שתאמר בחקירתך עשוי לשמש נגדך בבית המשפט, ומה שהיית אמור לציין במהלך החקירה ולא ציינת – לא תוכל לטעון במועד מאוחר יותר, שכן ידובר בגרסה כבושה שמשקלה הראייתי נמוך למדי לדעת בתי המשפט. למידע נוסף אודות עבירות מין בתוך המשפחה היכנסו לאתר שלנו.

מי נחשב בן משפחה שפוגע בקטין?

הורה – אם או אב בן זוגו של הורה הפוגע מינית בילדיו של ההורה. סב או סבתא אח או אחות – לרבות: אחים חורגים, דוד או דודה, גיס או גיסה – ובלבד, שהעבירות בוצעו על ידם כשמלאו להם 15 שנים. על פי הפסיקה בהגדרת 'בן משפחה' יבואו גם בני זוג של ה'דוד' או ה'דודה' וכן בני זוג של ה'גיס' או ה'גיסה'. בכל הנוגע לעבירות מין במשפחה מסוג בעילה אסורה – בנסיבות לפיהן מלאו לקורבן העבירה 14 שנים וטרם מלאו לו 21 שנים או 'מעשה מגונה' – בנסיבות מיוחדות, לא יבואו בתוך מעגל 'קרובי המשפחה' דוד או דודה, גיס או גיסה. למידע נוסף אודות עבירות מין בתוך המשפחה - מוזמנים לפנות למשרדנו העוסק בתחום מזה שנים רבות.