וואטסאפ עם משה ליפשיץ
 

מהי ההגדרה של מעשה אונס לפי חוק?

כאשר יש חדירה לגופו של אדם(גבר/אישה/ילד/ילדה) בניגוד לרצונו מדובר על פגיעה באוטונומיה, בכבוד האדם ובערכיו ומחלל את גופו - מקרה כזה מוגדר בלי שום צל של ספק כאונס הגורם לביזוי והשפלה והתצאות הרסניות! מעשה אונס נחשב לאחד המעשים החמורים ביותר!!! ההגדרות המלאות על מעשי אונס הנן רחבות ושופעות וכל מקרה לגופו נחקר, מעשה אונס ומעשי סדום מהווים עבירות פליליות והעונש הצפוי הוא מאסר.

כיצד התהליך מתבצע?

האדם אשר עבר את מקרה האונס או משפחתו של הנאנס, פותחים הליך פלילי ומגישים תלונה במשטרה, לאחר סיום חקירת המשטרה הפרקליטות מגישה כתב אישום, המדינה תובעת את החשוד במשפט פלילי. במסגרת ההליך המדובר בית המשפט יכול לפסוק במקביל למאסר גם פיצויים לנאנס! כל עבירה פלילית מהווה הפרת חוק ולכן חשוב להעזר באיש מקצוע שמבין בתחום ובעל ניסיון כך שתוכלו לקבל את המענה והמידע הכי טובים שיש בהתאם למצבכם ובין ההתלבטות אם לבחור בהליך פלילי או אזרחי.

עברתם מקרה אונס?

אנחנו פה למענכם, בדיסקרטיות מלאה, בהקשבה, הכלה והבנה, אנו נעזור לכם בכל הנדרש תוך מתן שירות אמין ותומך. אנו במשרד מומחים באופן בלעדי בייצוג נפגעות ונפגעי אונס ומעשי סדום ומזמינים אתכם ליצור עמנו קשר לפרטים נוספים.