וואטסאפ עם משה ליפשיץ
 

נפתח עבורך תיק פלילי? לנו יש את הפתרון עבורך.

לא משנה מהי הסיבה בגינה נפתח לך תיק פלילי במשטרה, ברוב המקרים נשאר כתום בשם "רישום פלילי", התיק שלכם נמצא בחקירה ועוד לא התקבלה החלטה האם להעמיד אתכם לדין ולהגיש נגדכם כתב אישום או מצד שני לסגור את התיק כ"חוסר עניין לציבור" או "העדרת ראיות" או "חוסר אשמה". חשוב לדעת שישנם 2 מסלולים עיקרים העומדים לרשותכם:

ברצונכם לבטל את הרישום הפלילי שנפתח עבורכם? חשוב שתדעו.

המסלול הראשון יבוצע ע"י ייזום פניה בכתב לרשות החוקרת בבקשה לסגירת התיק הפלילי שנפתח לכם, במסלול הזה אתם מקדימים את המכה ומונעים הגשת כתב אישום והעמדה לדין בשל הנטל הכלכלי והנפשי והפיזי אותו צריך לשאת הנאשם במהלך כל זמן מתחילת פתיחת התיק ועד כה... מסלול זה יכול להוביל את התיק לסגירה ע"י חוסר עניין לציבור או חוסר אשמה. מה ההבדל בין סגירת תיק מסיבת חוסר ענין לציבור או חוסר ראיות לבין סגירת תיק בגין חוסר אשמה? פשוט מאוד! סגירת תיק מהסיבה הראשונה תשאיר לכם "כתם" במרשם הפלילי שלכם מה שיכול בעתיד לגרום לכם לבעיות במהלך החיים בקבלת עבודה, נשיאת נשק, סיווגים ועוד. כאשר התיק נסגר מהסיבה השנייה של חוסר אשמה - זה ינקה את שמכם מכל חדש אפשרי לפלילי וכאשר יבקשו ממכם את הרישום הפלילי שלכם - תוכלו להיות רגועים כי הוא יהיה ריק ותקין לחלוטין. במסלול השני מדובר על תיק שניתן לסגור ב "הסדר מותנה" כלומר - החשוב יודה בביצוע העבירה ויתחייב לקיים את התנאים בהסדר כפי שירשמו לו לדוגמא: תשלום פיצוי, תשלום קנס, התחייבות להימנע מעבירות בעתיד ועוד.. במידה והוא יקיים את התנאים הללו לא יוגש נגדו כתב אישום והתיק ייסגר בסיבת "סגירה בהסדר".

חשוב לדעת

אבות עוד אפשר לדבר בכל הנוגע לסגירת תיק ושימוע פלילי, אך חובה שלכם היא לבחור בעורך דין פלילי המנוסה בתחום ובקיא בכל עולם הפלילים, בחירה נכונה בעורך דין מקצועי יעניק לכם את השירות המקצועי הטוב ביותר, האכפתיות, האמינות, הדיסקרטיות ובסופו של דבר - סגירת תיק ללא רישום פלילי - תוצאה מושלמת! למידע נוסף אודות סגירת תיק ושימוע פלילי היכנסו לאתר שלנו וצרו עמנו קשר לכל שאלה ובקשה. אנו כאן תמיד עבורכם.