וואטסאפ עם משה ליפשיץ

נתפסת נוהג בשכרות? נוהג במהירות מופרזת?

לצערי בימנו תופעת הנהיגה בשכרות הפכה לשכיחה במדינת ישראל.
החוק הקפדני וכן האכיפה המוגברת של משטרת ישראל הביאה לכך שכמעט ואין נהג שלא חווה עצמו או היה נוסע ברכב אותו עצרה המשטרה לצורך בדיקת שכרות.

מידי יום אנו שומעים על דיווחים של תאונות דרכים המתרחשות כתוצאה מנהיגה בכביש על ידי נהג שיכור.
כיום החוק מתיר פסילת רישיון למינימום שנתיים לכל נהג שייתפס נוהג תחת השפעת אלכוהול ואין זה משנה אם שתיתם רק כוס אחת, אתם עדיין תקבלו עונש חמור.
הרישיון שלך בסכנה? אנחנו נעזור לך! לייעוץ עם עורך דין תעבורה - נהיגה בשכרות מנוסה שימזער את הנזקים התקשר עכשיו לעורך דין משה ליפשיץ: 050-2293949 .

תפקידו של עורך דין תעבורה:

עורך דין תעבורה נהיגה בשכרות מנוסה יעשה הכל כדי למצוא כשלים בראיות של התביעה נגדך,
כמו כן למצוא שגיאות שבוצעו על ידי המשטרה בזמן בדיקת האלכוהול, לחפש האם נפלה טעות במהלך הבדיקה המדעית על מנת שהבדיקה שהמשטרה ביצעה לא תוכל לעמוד בפני הקריטריונים המדעיים ולכן הבדיקה לא תהווה ראייה.
אם ימצא אחד מהתנאים שהזכרתי אזי עורך הדין יוכל לשנות את האשמה מנהיגה בשכרות לנהיגה תחת השפעת אלכוהול או עד לכדי זיכוי מאשמה כל זאת בתנאי שלא יהיו למשטרה ראיות איכותית.

לעורך דין משה ליפשיץ עורך דין תעבורה - נהיגה בשכרות מנוסה קיימים סיכויים רבים למצוא בעיות בבדיקה.
חשוב לציין כי עו"ד משה ליפשיץ הינו מוסמך בהפעלת מכשיר הינשוף ובעברו בדק מאות נבדקים באמצעות מכשיר הינשוף, כקצין תנועה עו"ד ליפשיץ אף הדריך וליווה שוטרים ומתנדבים בבדיקות הינשוף.

עורך דין תעבורה נהיגה בפסילה

הענישה בעבירה זו היא מהמחמירות ביותר בפקודת התעבורה, החל מקנסות מאוד גבוהים, פסילת רישיון לחודשים עד שנים ועד לכדי מאסר בפועל.

אך זה עוד לא אבוד! ניהול נכון, ייעוץ מקצועי והדרכה על ידי עורך דין תעבורה נהיגה בפסילה יכול להביא להפחתה באופן משמעותי בענישה ואף לביטול כתב אישום.
נהיגה בעת פסילת רישיון היא אחת מהעבירות החמורות ישנם סיבות אישיות שניתן להשתמש בהם בכדי להקל על העונש: נסיבות ביצוע העבירה, עברו התעברותי של הנהג ועוד.