וואטסאפ עם משה ליפשיץ

נתפסת נוהג בשכרות ורוצה לצאת מזה עם כמה שפחות נזקים ?

בדיוק בשביל זה אתה צריך לשכור את שרותיו של עורך דין תעבורה נהיגה בשכרות בנתניה
עורך דין משה ליפשיץ שירת במשטרת ישראל בלשכת התנועה, בוגר קורס חוקרי תאונות דרכים ובוחני תנועה מטעם משטרת ישראל.
כמו כן, עו"ד משה ליפשיץ מוסמך מטעם משטרת ישראל להפעלת מכשיר הינשוף תפקידו של משה ליפשיץ הוא למצוא כשלים בראיות שנמצאות בידי התביעה, הוא יעשה כל שביכולתו על מנת למצוא שגיאות שבוצעו על ידי המשטרה בעת בדיקת האלכוהול מרגע עצירתך ועד לאחר בדיקת הינשוף.
בנוסף, הוא ישתמש בממצאים החדשים שהוכיחו כי בדיקת הינשוף נוטה להפליל נהגים חפים מפשע להראות תוצאות לא נכונות ולשייך חומרים אחרים לאלכוהול.
הוא יוודא שהמשטרה עמדה בקריטריונים ואילו נפלה טעות הוא יוכיח כי הבדיקה המדעית לא יכולה להוות כראייה. לכן מומלץ ליצור קשר עוד עכשיו עם עורך דין תעבורה נהיגה בשכרות בנתניה.

במידה ועורך דין משה ליפשיץ יוכל להוכיח כי נפלה טעות בבדיקה תהיינה שתי אפשרויות:

יתכן שינוי האשמה מנהיגה בשכרות- לנהיגה תחת השפעת אלכוהול או לחילופים לזיכוי, וזה יקרה אם וכאשר למשטרה לא תהיינה מספיק ראיות איכותיות.
כאן המקום לציין כי לעורך דין תעבורה נהיגה בשכרות בנתניה שמומחה בתחומו קיים ביכוי גבוה ומשמעותי יותר למצוא בעיות בבדיקה ולהוציא אותך מהתסבוכת עם פחות נזק.

עברת תאונה עם הרכב שלא באשמתך?

ולא יודע את מי אתה צריך לתבוע? ראשית, מומלץ שתפנה לעורך דין תעבורה תאונות בנתניה שנית, חשוב שתדע כי החוק מטיל את האחריות על חברת הביטוח של הרכב.
לכל רכב הנוסע בכביש צריך להיות ביטוח חובה, ביטוח חובה נועד לוודא כי מי שנוהג או נוסע ברכב יוכל לתבוע את חברת הביטוח והיא תפצה אותו על כל נזקיו.
כמו כן , החוק אומר כי מי שנפגע בתאונה נדרש ממנו לתבוע את חברת הביטוח.
באם הינך הולך רגל ונפגעת מרכב עליך לתבוע את חברת הביטוח של נהג הרכב הפוגע.
נפגעת בתאונת דרכים? אל תחשוב פעמיים ופנה עכשיו לעורך דין תעבורה תאונות בנתניה.