וואטסאפ עם משה ליפשיץ
 

נהיגה בלתי מורשה

אסור לאדם שאיננו בעל רישיון נהיגה לנהוג!!! במקרה ונתפסת נוהג ללא רישיון נהיגה יוגש נגדך כתב אישום!!! והעונש הצפוי הוא חמור ביותר, במדינת ישראל אוכפים בצורה חזקה מאוד את עבירות התנועה ואתה עלול להיכנס למאסר לתקופה מקסימאלית של שנתיים, ובנוסף לכך לקבל גם שלילה בפועל מה שימנע ממך את האפשרות לנהוג לתקופה שלא תפחת משלושה חודשים. אצלנו במשרד מתמחים בתחום זה, ובמידה ונתפסת נוהג ללא רישיון נהיגה אנחנו כאן בשבילך!!!

מהו העונש על נהיגה בשכרות?

שתית והתחלת לנהוג, נעצרת ע"י ניידת והתבקשת לבצע בדיקת ינשוף, נמצא בבדיקה כי כמות ריכוז של האלכוהול בדמך עולה על 240 מק"ג בליטר אחד של אוויר נשוף, נחשבת לשיכור! כך גם אם ימצא בדמו של אדם מעל 50 מ"ג אלכוהול ב 100 מ"ל דם, שימו לב - חשוב לדעת גם סירוב להיבדק נחשב לנהיגה בשכרות.
הימנעו ממצבים שכאלו בהם אתם מסכנים את עצמכם, את בני משפחתכם, את עוברי האורח והרכבים האחרים - אל תשתו אם אתם נוהגים! במידה ובכל זאת נתפסתם - אנחנו כאן עבורכם!

נהיגה בלתי מורשה - ללא רישיון נהיגה

כשמדברים על נהיגה ללא רישיון נהיגה - מדברים על עבירה חמורה ע"פ סעיף 10 לפקודת התעבורה. אסור לאדם שאיננו בעל רישיון נהיגה לנהוג ברכב, כאשר במקרה כזה מוגש כתב אישום גם כנגד המתיר לבלתי מורשה לנהוג. נתפסת נוהג בהיותך בלתי מורשה/ התרת לאדם לנהוג בהיותו בלתי מורשה פנה לייעוץ של משרדנו ואנחנו נוציא אותך מכל בעיה.