וואטסאפ עם משה ליפשיץ
במסגרת השרות במשטרת ישראל, שימש עו"ד משה ליפשיץ כרמ"ח (ראש משרד חקירות) פשעים ביחידה ללוחמה בפשיעה (בנתניה), שם התמקצע בטיפול בכל מגוון העבירות הפליליות.

עורך דין מומחה במשפט פלילי

לפני כן שירת עו"ד משה ליפשיץ שנים רבות ביחידת ההונאה של מחוז המרכז וטיפל כחוקר וכראש צוות חקירות במאות תיקי צווארון לבן. כמפקדם של אלו שחקרו פשעים ומקרי הונאה, לעו"ד משה ליפשיץ יתרון ברור בטיפול בתיקים פליליים, הן מהבנת התיק הפלילי מכל הזויות והצדדים, גם כעו"ד, גם כחוקר וגם ככזה שפיקד על החוקרים והנחה אותם איך החקירה תתבצע.
במקרי חירום (מעצרים/זימונים לחקירות)המשרד נותן שירות 24 שעות ביממה ומלווה את הלקוח בייעוץ והכוונה לפני החקירה ובמהלכה. ייעוץ מקצועי יכול להוות חסם בפני המשטרה מלהגיש כתב אישום נגד חשוד. (למאמר בנושא לחץ)

להלן חלק מן השירותים הניתנים ע"י המשרד:
ניהול תיקים פליליים

ניהול תיקים פליליים

ניהול תיקים פליליים הוא תהליך חשוב במערכת המשפטית. התהליך כולל איסוף וניתוח של מידע, תכנון והכנת אסטרטגיות לניהול התיק, ותיעוד ודיווח על התקדמות התיק. לניהול תיקים פליליים חיוני להיות עם מושגים על החוקים והנהלים המתאימים למדינה ולמערכת המשפטית. בנוסף, נדרש יכולת לתפעל בסביבה מתחלפת ולטפל בסיטואציות מורכבות כגון חקירות ומשפטים. ניהול תיקים פליליים מצריך מקצועיות, אחריות ויכולת לקבל החלטות חשובות לטובת המשפט והציבור.
 
טיפול בעצורים

טיפול בעצורים


טיפול בעצורים הוא חלק חשוב במערכת המשפטית. התהליך כולל חקירה ואיסוף מידע, חקירה ובדיקת ראיות, והחלטת האם להעמיד בדין או לשחרר את העצור. לטיפול בעצורים חיוני להיות עם מושגים על החוקים והנהלים המתאימים למדינה ולמערכת המשפטית. בנוסף, נדרשת יכולת לפעול בסביבה מתחלפת ולטפל בסיטואציות מורכבות כגון חקירות ומשפטים. טיפול בעצורים מצריך מקצועיות, אחריות ויכולת לקבל החלטות מהירות ומדויקות לטובת המשפט והציבור.
 
ליווי חקירות במשטרה

ליווי חקירות במשטרה


ליווי חקירות במשטרה הוא תהליך חשוב במערכת המשפטית. התהליך כולל עבודה עם חוקרים וצוותי המשטרה כדי לקבל ראיות ומידע חשובים לחקירה. צוות הליווי עוזר לקשר את החוקרים וצוות המשטרה ולסיים את החקירה בהצלחה. לליווי חקירות במשטרה נדרשות יכולות תקשורת טובות, יכולת לעבוד תחת לחץ ולפעול בסביבה משתנה. הליווי חיוני לביצוע חקירות בצורה מקצועית ומהירה ולוודא כי החקירה מבוצעת באופן הולם לדין ולציבור.
 
שימוע לפני הגשת כתב אישום

שימוע לפני הגשת כתב אישום


שימוע לפני הגשת כתב אישום הוא חלק חשוב בתהליך המשפטי. במסגרת השימוע, הנאשמים נשמעים ומספקים פרטיות לגורמי המשפט. המטרה היא להבטיח כי כל הפרטים הרלוונטיים יובאו לפני הגשת הכתב אישום ולמנוע טעויות אפשריות. השימוע משתתף בו שופטים, עורכי דין, וגורמי המשפט האחרים. השימוע כולל יכולת להגיב לשאלות ולהבהיר נקודות, ומצריך יכולות תקשורתיות ותפיסה חדה של נקודות הדיון.
 
טיפול בתיקי נוער

טיפול בתיקי נוער

טיפול בתיקי נוער הוא חשוב במערכת המשפטית והחברתית. המטרה היא לסייע לנוער להתפתח ולהשתלב בחברה, לסייע בטיפול בבעיות ולמנוע מהם מסלול פלילי. הטיפול כולל פעולות כמו טיפול רפואי ונפשי, הדרכה חינוכית, מעקב וטיפול חברתי. צוותי הטיפול מתעסקים בנושאים כמו התמודדות עם סיכונים והתנהגויות פושעות, החלמה ושיקום, וסיוע בפיתוח כישורים חברתיים ומקצועיים.
 
טיפול בתיק פשע חמורים

טיפול בתיק פשע חמורים

טיפול בתיק פשע חמורים הוא תהליך מורכב הדורש מקצועיות וניסיון. הטיפול כולל פעולות כמו טיפול רפואי, פסיכולוגי וחברתי, הדרכה וטיפול חינוכי, ומעקב וטיפול עתידי. הטיפול מיועד לסייע למשפחות ולנפגעים ישירים ולסיים את התהליך המשפטי בצורה הטובה ביותר. צוותי הטיפול מתמודדים עם התמודדות עם העובדות, השלמת התהליך המשפטי, החלמה ושיקום, וסיוע בהתאמת כישורים חברתיים ומקצועיים להתגבר על המצב.
 
עבירות רכוש

עבירות רכוש

עבירות רכוש הן עבירות פליליות שקשורות לפגיעה ברכוש של אחרים, וכוללות פעולות כמו גניבה, גזילה, התחזות, עשיית נזק ומרמה. העבירות הללו עשויות לגרום לנזק פיזי וכן לנזק פיננסי ומוסיפות למחזור הפלילי. העובר עבירות רכוש עשוי להיענש בכסף או במאסר, וזאת תלוי בקשיים המשפטיים של המעצר ובמשקל העבירה. טיפול בתיקי עבירות רכוש כולל מעקב, טיפול פסיכולוגי וחברתי, וטיפול רפואי כרכיבים מרכזיים בתהליך המשפטי.
 
החזרת תפוסים (רכוש שנתפס ע  

הלבנות הון

הלבנות הון הוא תהליך של תעודת רכישה שמאפשרת לאדם להבין ולנהל את ההון שלו בצורה טובה יותר. הלבנות הון מתבצעת על ידי חברת משקיעים או יועץ השקעות המשקיעים את הכסף בשוק ההון למען הקמעונאיות של הלקוח. התהליך עשוי לכלול תכנון תקציבי, ניתוח שוק, ניהול תיקי השקעות, ועזרה בתכנון תקופות ארוכות וקצרות עבור הלקוח. הלבנות הון יכולה לסייע ללקוח להשיג את המטרות הפיננסיות שלו ולהבטיח עתיד פיננסי יציב ובריא.
 
עבירות מס

עבירות מס

עבירות מס הן עבירות פליליות שקשורות להתחייבויות פיסיות ומסוימות כלפי המדינה, כגון מע"מ, מס רכב, מס רכישה, מס תקשורת ועוד. עבירות מס עשויות לכלול פעולות כמו חשבונאות מזויפת, תעמולה, ניסיון להתחמק מתשלום מס, ועוד. העובר עבירות מס עשוי להיענש בכסף או במאסר, וזאת תלוי בקשיים המשפטיים של המעצר ובמשקל העבירה. טיפול בתיקי עבירות מס כולל מעקב, ניהול תיקי הכנסות והוצאות, וטיפול בתהליך המשפטי.
 
טיפול בתיקי הונאה / צווארון לבן

טיפול בתיקי הונאה / צווארון לבן

תיקי הונאה וצווארון לבן הם עבירות פליליות שקשורות להונאה כספית והתנהלות מושחתת בתחומי הכספים. טיפול בתיקי הונאה וצווארון לבן כולל איסוף ראיות, מעקב אחר הכספים והתנהלות הנגשה למשפט. המטרה העיקרית של הטיפול הוא לאכוף את החוק ולהבטיח את הצדק הכלכלי, וכן לשמור על זכויות הקורבנות והציבור. טיפול בתיקי הונאה וצווארון לבן מחייב מיומנויות מתקדמות בתחום הכספים והמשפט, וכן יכולת לנהל משא ומתן עם רשויות משפטיות וכלכליות.
 
הגשת בקשות חנינה

הגשת בקשות חנינה

הגשת בקשות חנינה היא תהליך משפטי שבו הנאשם מבקש להתיר את העילות הפליליות כנגדו או להפחית את העונש המשוער. כדי להגיש בקשת חנינה, על המשפטנים להעריך את המקרה ולהבין את הנסיבות סביב העבירה. זה דורש הבנה מעמיקה של החוק ושל הפעולות המשפטיות הרלוונטיות. הגשת בקשת חנינה מטרתה להבטיח שהעונש יהיה עמדתי וצודק ויתאים לפעולות הנעשות, וגם להעניק לנאשם אפשרות להתחיל מחדש ולתקן את השגיאות שלו.
 
מחיקת רשום פלילי

מחיקת רשום פלילי

מחיקת רשום פלילי היא תהליך משפטי המטרתו למחוק את הרשום הפלילי של אדם מהרשומות הממשלתיות. זה יכול להיות חשוב עבור אנשים שרשומם הפלילי מונע מהם להשיג עבודה או לקבל מסמכים ממשלתיים כגון רישיון נהיגה. מחיקת רשום פלילי דורשת תהליך משפטי רשמי וכללים מסוימים על מנת לפטר את האדם מהרשום הפלילי ולהחזיר לו את הזכויות המלאות שלו כאזרח. התהליך משתנה בין מדינות ובין מערכות משפט בהן מתבצעת המחיקה.
 
שינוי עילת סגירה

שינוי עילת סגירה

שינוי עילת סגירה הוא עיבוד משפטי המתאר את התהליך שבו משתנה הסיבה המשפטית להגבלת החופש האישי של אדם. הסיבה המשפטית המצדיקה את הסגירה עשויה להשתנות עקב טעויות או נתונים חדשים שעלו בתהליך המשפטי. השינוי עלול להשפיע על האופן שבו מתנהל התיק ועל העונשים שייחרטו על הנאשם. השינוי עילת הסגירה דורש תהליך משפטי רשמי וכללים מסוימים בכדי לשנות את העילה המשפטית לסגירת התיק.
 
בקשות לעיכוב הליכים פליליים

בקשות לעיכוב הליכים פליליים

בקשות לעיכוב הליכים פליליים הן בקשות שמיועדות להשהות את התהליך המשפטי בתיק פלילי עד להחלטה מסוימת. הבקשה לעיכוב הליכים עשויה להימצא במספר מקרים, כגון במקרים של חקירה או הליכי עיכוב ביצוע הפעולה. עם זאת, בקשה זו אינה מבטלת את התהליך המשפטי ועשויה לפגוע בזכויות הקורבן והציבור. לכן, על פי החקיקה, בקשת עיכוב הליכים פליליים נדרשת להיות מוצדקת ועלולה להידחה אם אינה תואמת לכללי המשפט.
 
ערעורים פליליים

ערעורים פליליים

ערעור פלילי הוא הליך משפטי המיועד לבדוק את החלטות המסורות על ידי בתי המשפט התחרותיים או בתי המשפט העליונים. במהלך ערעור פלילי, צד אחד או שניים מחליטים להתנגד להחלטה של בית המשפט תחרותי על מנת לשנות את ההחלטה המקורית. הערעור עשוי להיעשות בקשר להחלטות של בית המשפט כמו גזירת עונש, משמעת והחלטות קשורות לזכויות האדם. תוצאות הערעור יכולות לכלול פשיטת רגל, חזרה להחלטה קודמת, או פסק דין חדש לחלוטין.
 
עתירות מנהליות

עתירות מנהליות

עתירות מנהליות הן תהליכים משפטיים המיועדים לבדוק את החלטות ופעולות המטפלים בניהול עסקים וחברות. זהו מכשול משפטי שקיים בין עובדים ובעלי מניות בחברות ועסקים. העתירות מנהליות מתקיימות במקרים שבהם פעולות המנהלים מפרות את החוק או חוקי השותפות של החברה. המשפטים נועדים לפתור סכסוכים בין הצדדים ולסיים את העניין בדרך שלא תפגע בפעילות העסקית של החברה.
 
סגירת תיקים פליליים

סגירת תיקים פליליים

סגירת תיק פלילי היא תהליך משפטי המטרתו לסיים את הצעדים המשפטיים נגד החשוד ולהחליט אם להמשיך בהליכים המשפטיים או לסגור את התיק. סגירת התיק עשויה להתבצע במקרים בהם אין תיעדוף הוא מתאים לתובע כדי להתחיל הליך משפטי. סגירת התיק יכולה לקרות בגלל חוסר מספיק ראיות או כי הפעילות אינה מספיק גדולה כדי להצדיק הליך משפטי. הסגירה של התיק תיאפשר לחשוד להמשיך בחייו ללא כל השלכות משפטיות.
 
ליווי אסירים, חופשות, וועדות וכיוצ

משה ליפשיץ הוא עורך דין פלילי מומלץ בעל ניסיון רב

משה ליפשיץ הוא עורך דין פלילי מוכשר וניסיוני עם ניסיון רב בניהול תיקי פליליים. הוא מתמחה בהגנה על זכויות הנאשם ומציע ללקוחותיו ייעוץ משפטי מקיף וייעוץ בהגנה על התנהלות התיק במגוון ענייני פלילה כגון פשעי עומס, עבירות חמורות ועבירות רכוש. עם יכולות ניהול תיקים מקצועיות ובניסיון רב בתחום, משה מספק מומחיות משפטית יצירתית ומתאימה לכל אספקט של ההליך המשפטי. הוא מאמין בגישה אישית ומקצועית לכל לקוח ומספק שירות נאמן ומקצועי בכל הליכים המשפטיים.

מחפשים עורך דין פלילי - סמים בפרדס חנה?
עבירות אלימות במשפחה
עורך דין פלילי בנתניה
עורך דין פלילי בחדרה
ערר על שינוי עילת סגירה החזקה ושימוש בסמים
עורך דין פלילי – קנאביס
עורך דין פלילי עבירות אלימות במשפחה
עורך דין פלילי – סמים בחדרה
עורך דין פלילי מומלץ בבנימינה
עורך דין פלילי מומלץ בחדרה
עורך דין פלילי בנתניה עורך דין פלילי