וואטסאפ עם משה ליפשיץ
 

מהי ההגדרה להטרדה מינית ומעשה מגונה?

הטרה מינית ומעשה מגונה הן עבירות קשות! עברייני המין שביצעו את העבירות נשלחים לתקופת מאסר ארוכות! מערכת המשפט נוטה להחמיר עם מבצעי ההטרדה ככל הניתן! משרדנו מתמחה בייצוג בנושאי עבירות מין, הטרדות מיניות, מעשים מגונים ומעניק דיסקרטיות מלאה, מקצועיות חסרת פשרות החל משיחת הטלפון הראשונה, בשלבי החקירה ועד הייצוג המשפטי והכרעת הדין, פנו אלינו - אתם בידיים טובות!

מעשה מגונה - מהו ?

דוגמאות למעשים מגונים נחשבות כך: ליטוף ישבן, מגע בחזה, נשיקות בעלי אופי מיני, אוננות בפרהסיה, חיבוקים בעלי אופי מיני ועוד... מעשה מגונה הוא לשם גירוי, סיפוק או ביזוי מיני, אין הכרח שהמשימה הושגה, גם מעשה שנראה תמים נחקר בהתאם לנסיבות, מעשה מגונה הוא עבירה פלילית והעונש עליו הוא מאסר!

האם עליכם לפתוח תיק פלילי או אזרחי ?

אין ספק שלכל עבירה מינית ומעשה מגונה יש את ההיבט הפלילי, במסגרת זו הנפגע/ת זכאים להגיש תלונה במשטרה, המשטרה תחקור ותגיש את הממצאים לפרקליטות, והפרקליטות עצמה תחליט אם להגיש כתב אישום או לא. מההיבט האזרחי - הנפגע/ת מורשים להגיש תביעה אזרחית נגד המטריד או הפוגע, ישנה אפשרות לקבל פיצויים בעקבות המקרה, הנפגעים יכולים לנקוט בשני ההליכים או רק באחד מהם - לשיקול עורך הדין והנפגע ועל פי שיקולים משפטיים ואסטרטגיים שהם צריכים לקבל יחד עם העורך דין המומחה בתחום מעשים מגונים והטרדות מיניות.