וואטסאפ עם משה ליפשיץ
 

תפס אותכם שוטר? קיבלתם דו"ח + נקודות?

במאמר זה תוכלו לקרוא אודות כל מה שחשוב לדעת עם נקודות תעבורה. נקודות התעבורה שהנהג מקבל בגין סיבה כלשהי/עבירה שבוצעה על הכביש משתנות בהתאם לסוג העבירה, לדוגמא: הסעת נהג לא חגור? קבל 2 נקודות לעבירה קלה, נהגת במהירות מופרזת? קבל 10 נקודות על העבירה, כמובן שהנקודות מצטברות ובמידה והגעת למספר נקודות של 12 יהיה עליכם לעבור קורס בסיסי בנהיגה נכונה.

אז מה קורה כאשר צברת יותר מ 12 נקודות?

במצב שכזה את/ה נשלחים לקורס בו מרעננים לכם את הזיכרון על אודות "נסיעה תקינה מהי" צברתם 12 נקודות - תופנו לקורס בסיסי בנהיגה נכונה. צברת 24 נקודות - תופנו לקורס מתקדם בנהיגה נכונה. צברתם 36 נקודות - יפסל לכם הרישיון ל 3 חודשים. צברתם 72 נקודות - יפסל לכם הרישיון ל 9 חודשים ותצטרכו לעשות טסט ותיאורה מחדש וכמובן בדיקת כשרות נהיגה במכון הרפואי לבטיחות בדרכים. חשוב לדעת זאת: תקופת הצבירה של כלל הנקודות יכולה לנוע בין שנתיים ל 4 שנים. אם צברתם עד 20 נקודות במהלך השניים, הניקוד ימחק לכם כעבור שנתיים ויאופס. אם צברתם 22 נקודות או יותר תקופת הצבירה תוארך ל 4 שנים ורק לאחר 4 שנים במידה ולא תקבלו נקודות נוספות - הניקוד יאופס גם כן.

אז איפה אנחנו נכנסים?

ראשית אנו מזמינים אתכם ליצור עמנו קשר ברגע קבלת הדו"ח והנקודות ולקבל את כל המידע הכי חשוב שנחוץ לכם לפי הרקע שלכם, אין לכם מה לדאוג אנחנו כאן בשבילכם עם ניסיון של שנים בתחום. אנו יכולים להביא לביטול הנקודות שנרשמו לכם גם ללא צורך בהתייצבות שלכם בבית המשפט וללא צורך בניהול המשפט וגביית עדות. לאחר שנים של טיפול בתיקים מסוג זה אנו בטוחים וסמוכים שנוכל לעזור בכל הנדרש גם עבורך. למידע נוסף צרו קשר.