וואטסאפ עם משה ליפשיץ

מה חומרת הענישה על נהיגה בשכרות?


המחוקק קבע רף של 240-מיקרוגרם בליטר 1 של אוויר ינשוף ומשטרת ישראל אוכפת החל מרמה של 290 מיקרוגרם.
העונש המקובל על עבירה של נהיגה בשכרות הוא פסילת הרישיון למינימום של שנתיים.
בעזרת עורך דין תעבורה נהיגה בשכרות בכפר יונה תוכל להשיג עונש מופחת בהרבה.
אם וכאשר נתפסת פעם נוספת נוהג בשכרות ואתה חושש שמא הענישה תהיה חמורה אף יותר מהפעם הקודמת? דע כי הכל מסתכם בראיות. חשוב לדעת להתנהל נכון מול מערכת החוק ובית המשפט ולהשתמש בכל הקלפים שברשותך.

נהג צעיר נתפס נוהג בשכרות

ראשית חשוב שתכירו את החוק: החוק אומר שהכמות המותרת לכל הנהגים הנמצאים מתחת לגיל 24 היא 50-מיקרוגרם של אלכוהול בליטר 1 של ינשוף.
אם הנך נהג צעיר ונתפסת נוהג עם כמות אלכוהול העוברת את הכמות המותרת בחוק, המקרה שלך מחייב טיפול מקצועי על ידי עורך דין תעבורה נהיגה בשכרות בכפר יונה.
עורך דין משה ליפשיץ הינו עורך דין מומחה בתחום התעבורה, אתה יכול לסמוך עליו שהוא יוציא אותך מהסיטואציה וימזער את הפגיעה בעתידך באופן ניכר. לייעוץ בחינם התקשר ל: 050-2293949

עברתם תאונה וזקוקים לעורך דין ?

אם עשיתם תאונה והוגש נגדכם כתב אישום אתם בטח מחפשים אחר עורך דין תעבורה-תאונות בכפר יונה, חשוב שעורך הדין שתבחרו יהיה בקיא ומנוסה בתחום התעבורה ותאונות בפרט.
עו"ד מקצועי יבחן את חומר הראיות ואת כתב האישום שהוגש כנגדך, אם יתברר אין די ראיות והוכחות או שהעילה לאשמה אינה מספקת העורך דין יפעל להוציא אותך זכאי מאשמה.
כמו כן, באם ימצא כי הראיות הנמצאות בתיק החקירה יצביעו על צורך לשנות את כתב האישום נגדך, עורך הדין יפעל לתיקונו של כתב האישום או לחילופין הוא ינהל משפט הוכחות בכדי להציג את העובדות על ידי שימוש בראיות.
מומלץ לפנות בהקדם לעורך דין תעבורה-תאונות בכפר יונה על מנת שימצא את הדרך להקל על דין הנאשם, להוכיח חפותו או להוכיח כי חלקו בתאונה קטן יותר ממה שהוצג בתיק.