וואטסאפ עם משה ליפשיץ

מהו העונש המקובל בגין עבירת נהיגה בפסילה?

במדינת ישראל נהוג להרחיק מהכביש באופן מידי על ידי הגשת כתב אישום או מעצר עד תום ההליכים את מי שנתפס נוהג בפסילה.
מדוע מחמירים בענישה על עבירה זו?
עבירת נהיגה בפסילה נחשבת לעבירה חמורה ביותר מכיוון שהן בית המשפט והן המשטרה רואות בנהג שמפר את החוק כנהג שמהווה סכנה מהותית לביטחון הציבור.
בנוסף, רשויות החוק רואות במי שעובר עבירה זו כמי שפוגע הלכה למעשה בסדר השלטון והמשפט במדינת ישראל.
מכיוון שלעבירה זו מתלווה רכיב פלילי העלול להוביל להגשת כתב אישום כנגד עובר העבירה, חשוב להיוועץ עם עורך דין תעבורה נהיגה בפסילה בכפר יונה.

חומרת הענישה בגין עבירת נהיגה בפסילה:

הענישה הגין נהיגה בזמן פסילה הוא בין ימים ועד מספר חודשים של מאסר בפועל, לגבי פסילת הרישיון, פסילת הרישיון יכולה לעמוד על חצי שנה ועד 60 חודשים.
בכדי להפחית בחומרת הענישה ואולי לקבל מאסר על תנאי במקום מאסר בפועל ולהמיר לפסילה על תנאי יש ליצור קשר עם עורך דין תעבורה נהיגה בפסילה בכפר יונה.

למה חשוב לפנות לעורך דין מומחה בענייני תעבורה באופן בהול?

במקרה של פסילת רישיון, או אם נתפסת נוהג תחת שלילה עליך לפנות ללא דיחוי ובמהירות האפשרית לעורך דין תעבורה מומלץ בכפר יונה.
עורך דין משה ליפשיץ הינו עורך דין המומחה בתחום התעבורה ובפרט בעבירת נהיגה בפסילה, הוא יעשה כל שביכולתו על מנת למזער את הנזק ולהפחית את העונש עד כמה שניתן.

על מנת שתוכלו לחזור לנהוג בכביש כמה שיותר מהר ישנו הצורך לפעול בזריזות ולהיוועץ עם עורך דין תעבורה מומלץ בכפר יונה, אם בחרתם בעורך דין מקצועי תהיו רגועים שכן הוא יעשה הכל על מנת לשחרר את הנהג מהמעצר או למנוע את מעצרו מראש.
כמו כן, העו"ד יכווין את הנהג בכל שלב, כיצד עליו לנהוג בכדי למנוע החמרה והוא ייצג את הנהג בפני בית המשפט וינסה לגרום למערכת להתחשב בנסיבותיו המקלות.