כיצד מתבצע הליך חקירה?

הליך החקירה מתחיל כהליך פלילי, המשטרה יכולה לפתוח בחקירה כנגד אדם עקב תלונה אשר הוגשה כנגדו, חקירה יזומה של המשטרה, מידע מודיעיני כנגד אותו אדם ועוד. הליך החקירה יכול להיות גלוי או סמוי, קרי חקירה המתנהלת מתחת לפני השטח בה המשטרה אוספת מידע ככל הניתן בטרם היא מזמנת את החשוד לחקירה. מרגע זימון העדים והחשודים הפוטנציאלים, מתחיל משחק שח-מט בין צוות החקירה לחשוד. מטרת החוקרים היא לדלות מידע אשר יביא להפללת החשוד ושותפיו, ומנגד מנסה ההגנה להבין איזה מידע נמצא בידיי הרשות החוקרת. שלב החקירה, הוא השלב החשוב ביותר, שכן בשלב זה נאספות הראיות על ידי היחידה החוקרת, נגבות עדויות העדים והחשודים ולדברים שאומר אדם בשלב זה משקל רב בהמשך ההליך הפלילי. בנוסף, הליך זה כולל לעיתים גם מעצר ימים לצורכי חקירה אשר יכול להשפיע רבות על אותו אדם (במיוחד אדם החווה מעצר לראשונה), ואף קרו מקרים בעבר שמעצר זה הוביל חשודים נורמטיביים לכדי חתימה על הסדר אשר לא היטיב עמם. למידע נוסף אודות ייצוג אנשי ציבור היכנסו לאתר שלנו.

עורך דין פלילי מומחה בייצוג אנשי ציבור

צריכים עורך דין פלילי מנוסה בתחום ייצוג אנשי ציבור? הגעתם למקום הנכון! משרדנו מתמחה בייצוג לקוחות ואנשי ציבור במגוון רחב של עבירות פליליות בכל שלבי ההליך הפלילי ובהליכים הנלווים ובכלל זה: ייעוץ וליווי בהליכי חקירה במשטרה וברשויות החקירה השונות, ייצוג בהליכי שחרור ממעצר, ייצוג בהליכי שימוע, ייצוג בהליכי הסדר מותנה, ייצוג בהליכי חילוט והשבת רכוש שנתפס, ייצוג בכל שלבי המשפט הפלילי בכל הערכאות המשפטיות, מחיקת רישום פלילי וטיפול בבקשות חנינה, ייצוג בהליכי אכיפה מנהלית ועיצומים כספיים וייצוג בהליכים משמעתיים. אל תתפשרו על פחות מהטוב ביותר עבורכם - עתידכם תלוי בעורך הדין שאותו תיקחו ומומלץ וחובה לקחת עורך דין מומחה בתחום על מנת שייצג אתכם הכי טוב שיש!

מיצוי כל ההליכים על מנת למנוע העמדה לדין של לקוחותינו

מתוך הבנה שעצם ההעמדה לדין של לקוחותינו, ללא קשר לתוצאה שתושג בסיומו של ההליך הפלילי, מהווה פגיעה משמעותית בלקוחותינו, תפיסתנו העקרונית היא למצות את כל ההליכים הקודמים למשפט ולפעול ככל האפשר למניעת העמדה לדין. בהליך החקירה אנו מלווים אתכם באופן צמוד ואישי החל משיחת הטלפון הראשונית, אנו דואגים לכם לטוב ביותר שיש עם צוות עורכי דין מיומנים ובעלי ניסיון וותק בתחום, למידע נוסף אודות ייצוג אנשי ציבור פנו אלינו ונשמח לעזור.