וואטסאפ עם משה ליפשיץ

הענישה הצפויה בגין עבירת נהיגה בשכרות

מהו הדין בגין עבירת נהיגה בשכרות ?

ראשית חשוב שתבינו לעומק מהי חומרת העבירה.
נהיגה בשכרות הפכה לתופעה שכיחה בארץ ובעולם, רשויות האכיפה משתמשות במגוון אמצעים על מנת למגר את התופעה שגובה מחיר יקר של בני אדם.
לפי החוק, במקרה הטוב אם יתפסו אותכם נוהגים בכביש תחת השפעת אלכוהול יפסל רישיונכם למינימום שנתיים. בין אם שתיתם כוס אחת של אלכוהול ובין אם שתיתם עד לכדי שוכרה.
אם נתפסתם נוהגים תחת השפעת אלכוהול חשוב שתתייעצו בהקדם עם עורך דין תעבורה נהיגה בשכרות בפרדס חנה.

סירוב להיבדק

אם לשוטר יש חשד כי הנהג שיכור והנהג מסרב להיבדק בדיקת אלכוהול, יראו אותו כמי שנהג בשכרות גם אם לא נעשתה בדיקה ולבסוף ייגזר עליו עונש של עבירת נהיגה בשכרות, מינימום שנתיים פסילת רישיון נהיגה.
כמו כן, הסירוב להיבדק מהווה עבירה ולכן הנהג יקבל אף עונש חמור מזה.
במידה וסירבתם להיבדק, בכדי להימנע מענישה חמורה של עבירת נהיגה בשכרות חובה להסתייע בעורך דין תעבורה נהיגה בשכרות בפרדס חנה אשר יעשה הכל כדי למנוע ממכם להיענש בחומרה ובמקרים מסוימים אף יוכל העורך דין תעבורה נהיגה בשכרות בפרדס חנה להוכיח נהיגה התנהגות פסולה של השוטר אשר לא סיפק מידע לנהג בעניין ההשלכות העלולות לעמוד בפני המסרב לבדיקת אלכוהול.

תאונות דרכים

ללא ספק מדובר באירוע מורכב ודרמטי לכל מי שמעורב בתאונה.
הנפגעים בתאונה נאלצים להתמודד עם השלכות נפשיות טראומטיות, גופניות ואף כלכליות.
בכדי לסייע לנפגעי תאונות דרכים להתגבר על מצבים כאלו ולחזור למוטב בהקדם, קבע המחוקק
את חוק הפיצויים האומר כי כל אדם אשר נפגע בתאונת דרכים יהיה זכאי לקבל פיצויים כספיים גם אם אותו אדם אשם בגרימת התאונה.
מחפש עורך דין תעבורה תאונות בפרדס חנה? צור קשר עם עורך דין משה ליפשיץ - מומחה בתחום התעבורה ותאונות דרכים בפרט. הייעוץ ניתן בחינם : 050-2293949

החוק הזה נחקק על מנת לעזור לנפגעים בתאונת דרכים באשר הם להתאושש ולחזור במהרה לחייהם הרגילים.
אם נפגעת בתאונת דרכים ואתה מתמודד עם התוצאות וההשלכות של התאונה מומלץ לקבל סיוע מעורך דין תעבורה תאונות בפרדס חנה ולתת לו להתמודד עם חברות הביטוח ועם המוסד לביטוח לאומי והוא כבר יעשה את העבודה עבורך על מנת שתקבל את הפיצויים כמה שיותר מהר.