וואטסאפ עם משה ליפשיץ

הזכות להתייעץ עם עורך דין

בין שמדובר בעבירת סמים ראשונה ובין שמדובר באדם עם עבר של עבירות סמים מומלץ להתייעץ עם עורך דין פלילי-סחר בסמים באור עקיבא על מנת שזה יברר את נסיבות המקרה ויוכל להכווין אותך נכון בהמשך.
חשוד בעבירת סמים אשר יגיע לחקירה בתחנת המשטרה יכול למצוא את עצמו כחשוד בסחר בסמים, הוא עלול להתלבלב בעקבות חוסר ניסיונו מול המערכת והלחץ הרב שמופעל עליו ברגע זה ואף עלול לפלוט מילים שלא התכוון לומר ואינם תואמים לעובדות.
כל לזה עלול להוביל את החוקרים למסקנה כי מדובר בעבירת סחר בסמים ולא בעבירת שימוש עצמי.

כיצד עליכם להתנהג בזמן חקירה בחשד לסחר בסמים ?

אם זומנתם או לחילופן אם נלקחתם לחקירה בגין עבירת סחר בסמים אל תוותרו על הזכות להיוועץ עם עורך דין.
הזכות להתייעצות עם עורך דין פלילי-סחר בסמים באור עקיבא הינה זכות בסיסית ולכן עד שלא תתייעצו עם עורך דינכם יש לכם את הזכות לשמור על שתיקה.
לא מומלץ לדבר בחקירה טרם התייעצות עם עורך דין מהסיבה שברור המקרים כאשר נחקרים ללא הכוונה מקצועית עלולים עלולים להגיע לתוצאה של הפללה עצמית שלא במכוון.

חקירת קטין

אם וכאשר מדובר בחקירת קטין החוק מחייב את השוטרים להודיע לאותו קטין הנחקר על זכויותיו וכן לאפשר לבן משפחה להיות נוכח בזמן הקראת הזכויות.
כאמור, המשטרה מחויבת לאפשר לקטין ולבני משפחות להתייעץ עם עורך דין פלילי-קנאביס באור עקיבא בכל שלב בזמן החקירה גם זה אומר שיצטרכו להפסיק את החקירה באמצע לטובת ייעוץ.

מכאן שאם נקלעתם לסיטואציה בה אתם חשודים בעבירת סחר בסמים או שאחד מבני המשפחה שלכם נקלע לסיטואציה של החזקת סם שלא לשימוש עצמי דבר ראשון שעליכם לעשות או ליצור קשר עם עורך דין פלילי-קנאביס באור עקיבא מומחה בטיפול בתיקי סמים בכדי שהוא יסייע לכם להבין את החוק בצורה הטובה ביותר ויעזור לכם לצאת מהסיטואציה ללא נזק.