וואטסאפ עם משה ליפשיץ
 

קיבלתם דו"ח תנועה - מה נדרש ממכם לעשות כעת?

תוכלו לבחור בין 3 אפשרויות עיקריות:הראשונה היא לשלם את הדו"ח תנועה תוך 90 יום מקבלת הדוח, אפשרות שניה להגיש בקשה להשפט תוך 90 יום מקבלת הדו"ח ואפשרות שלישית להגיש בקשה לביטול דו"ח בתוך 30 יום מקבלת הדו"ח, את הדוח/הקנס המקורי תוכלו לשלם בבנק הדואר או בכרטיס אשראי דרך האינטרנט. במידה ולא שילמתם את הקנס תוך התקופה הנדרשת, תקבלו תוספת פיגור בתשלום בשיעור של 50% מגובה הקנס- לאחר 6 חודשים יצטברו עוד דמי פיגורים נוספים... במידה והעניין יעוכב יתר על המידה תוכלו למצוא את עצמכם מקבלים התראות על עיקול הרכב, עיקול חשבון הבנק ועוד.. אל תסתבכו ואל תקלו ראש בד"וח הראשוני שקיבלתם.. במידה ותרצו להתייעץ ויש לכם שאלות פנו אלינו ונשמח לעזור.

קיבלתם קנס אך לא אתם נהגתם ברכב?

אם לא אתם נהגתם ברכב בזמן ביצוע העבירה, על פי חוק אתם יכולים לדווח על הנהג שנהג ברכב תוך 90 יום מקבלת הדו"ח ולא לשלם את הקנס! בפנייתכם אתם מוזמנים לציין מי נהג ברכב בשעת קבלת הדוח(שם, תעודת זהות וכתובת) ולצרף את צילום הדו"ח. חשוב שתצטרפו את הצהרת הנהג שרכב שמודה שהחזיק את ההגה בעת מועד העבירה ולצלם רשיון נהיגה שלו בתוקף. למידע נוסף היכנסו לאתר שלנו או פנו אלינו טלפונית.

קיבלתם דוח הזמנה לדיון?

במידה וקיבלתם קו"ח הזמנה לדיון ותרצו שנייצג אתכם, אנחנו פה בשבילכם בכל רגע נתון, פנו אלינו ונשמח לעזור. במידה והייתם מעורבים בתאונת דרכים פנו למשטרה לדווח אל התאונה והצטיידו ברישיון רכב, פוליסת ביטוח, רשיון נהיגה וטופס שחרור ממיון במידה ונזקקתם לטיפול רפואי.