וואטסאפ עם משה ליפשיץ
 

תופעת הגירושין הולכת ומתרחבת...

לצערנו עולם הגירושין בישראל בשנים האחרונות הולך ומתעצם, רבין מהזוגות מחליטים לפרק את מערכת הנישואין ולעשות את הצעד המוכר ולהתגרש, לגירושין בישראל ופירוק זוגיות יש משמעויות כבדות על המשפחה, הילדים, המצב הכלכלי, הדיור ועוד... ולכן חשוב מאוד להיעזר בעורך דין שמתמחה בתחום הגירושין ויכול להעניק לכם את הטוב ביותר מבחינת מקצועיות, ידע, ניסיון, שירות ויחס חם ואישי ותומך בתקופה לא פשוטה זו.

גירושין בהסכמה

גירושין בהסכמה ומבחירה של שני בני הזוג והרצון לבצע את התהליך בדרכי שלום וללא מלחמות , זוהי ההחלטה הטובה ביותר עבור בני הזוג, משפחתם והילדים. במצב אידיאלי שכזה אין צורך לערב את בתי המשפט והזוג "נהנה" מתהליך קצר ויעיל של פירוק הנישואין, אכן - כל אחד מבני הזוג נעזר בעורך דינו במטרה כדי להגיע להסכם שיהיה תואם ל 2 הצדדים ושאף צד לא ירגיש מופסד או מרומה, ובעזרתם של עורכי הדין וליווי אישי של בני הזוג העומדים להתגרש תהליך הגירושין הרבה יותר קצר וקל מאשר לסחוב את זה לבתי משפט, לדיונים ולעוד אין ספור פגישות שפחות נעימות לכל הצדדים.

שלבי תהליך הגירושין

ראשית בתחילת תהליך הפירוד בני הזוג חותמים על "הסכם" המובא להם ע"י עורכי הדין המייצגים אותם הכוללים בין השאר את הנושאים הבאים: התחייבות שלא להסתיר מידע רלוונטי מבן הזוג השני, הסדרת התשלומים של מומחים נוספים במידה ויהיה צורך, התחייבות לשמירה על סודיות לגבי כל החומרים והנושאים שיעלו במהלך הדיון, התחייבות להגיע להסכם הוגן ושווה עבור שני בני הזוג, התחייבות להגיע להסכם הוגן אשר רואה את טובת כלל המשפחה. למידע נוסף אודות גירושין בישראל צרו עמנו קשר ונשמח לעזור.