וואטסאפ עם משה ליפשיץ
 

אז מהי בעצם בקשה ליישוב סכסוך?

אין ספק שמאבק משפחתי בין בני משפחה ובני זוג יכולים להוות השפעה הרסנית על ההווה והעתיד, במיוחד כשמדובר על הליכי גירושין שבתהליך זהה בני הזוג חווים קושי רב להגיע להסכמות בינכם והילדים נפגעים בתהליך הן בתחושות יציבותם והן בתחושת ביטחונם והמקום ה "לא ברור". לכן - חוקקו חוק הנועד ליצר הליך חדש שיקל על הסכסוכים השונים בין בני המשפחה והוא נקרא: בקשה ליישוב סכסוך!

עומדים להתגרש? חווים קושי?

הכל יהיה בסדר! לפני תחילת התהליך ומעל לכל הגישו בקשה ליישוב סכסוך. מטרת הבקשה שלכם היא למנוע הסלמה בבית, בתוך המשפחה, בין בני הזוג העומדים להתגרש, וכל זאת על מנת לשמור על מאבק משפטי הוגן, שמירה על רווחת הילדים, ואפשרות לסיים את הליך הגירושין באופן הכי מהיר וקל שיש - תוך צמצום עומס על בתי המשפט והדין, הארכת המצב הבלתי נסבל שאתם נמצאים בו והבאתכם למקום רגוע ושליו.

הימנעו ממלחמות מיותרות ומתישות

לאחר שהגשתם את הבקשה ליישוב סכסוך זוהי ההזדמנות שלכם להגיע להסכמות בסוגיות משפטיות שונות שיעלו אחרי הפרידה, לאחר הגשת הבקשה הזוג או בני המשפחה יופנו לבית משפט לענייני משפחה או בית דין רבני בהתאם לערכאה אליה הוגשה הבקשה. הזוג יזומן ל 4 פגישות של הענקת מידע, תיאום, והערכה שבמהלך פגישות אלו ינסו בעלי המקצוע של יחידת הסיוע לעמוד על אופיו של הסכסוך, להבין את אופי המשבר והיכן נמצאות המחלוקות. מידע רב ונוסף תוכלו למצוא באתר שלנו אודות בקשה ליישוב סכסוך - מוזמנים להיכנס ולקרוא.