וואטסאפ עם משה ליפשיץ

אודותינו

קצין משטרה לשעבר, ראש משרד חקירות פשעים ביחידה ללוחמה בפשיעה (יל"פ), קצין חקירות ביחידת ההונאה, בוחן תנועה, ראש מדור תאונות דרכים ועוד תפקידים נוספים, כל אלו לרבות ניסיונו הרב כעורך דין פלילי ותעבורה המכיר את המערכות מכל הזוויות, נותנים לעו"ד משה ליפשיץ יתרון עצום בייצוגם של חשודים ונאשמים אל מול מערכת המשפט, משטרת ישראל והמערכות השונות. לעו"ד משה ליפשיץ ניסיון רב בייצוג בכל הערכאות המשפטיות על כל רבדיה. המשרד נותן שירות מקצועי, אישי ואנושי תוך לחימה בלתי מתפשרת על טובת הלקוח באמצעות בחינת הסיכויים והסיכונים המשפטיים

טרם כניסתו לעולם הפלילי, עו"ד משה ליפשיץ שימש בוחן תנועה ובעקבות הצלחותיו מונה לתפקיד ראש מדור תאונות דרכים במרחב השרון, עו"ד משה ליפשיץ הנו בין עורכי הדין הבודדים בישראל המחזיקים בד בבד עם הסמכתם כעורכי דין גם תעודת בוחן תנועה וגם הסמכה להפעלת מכשיר הינשוף (מכשיר מדידת אלכוהול באוויר נשוף). כיום מתרכז עו"ד משה ליפשיץ בייצוג נאשמים בתיקי נהיגה בשכרות, נהיגת לא מורשים ותיקי תאונות דרכים.
בין היתר מייצג עו"ד משה ליפשיץ חברות ביטוח בתחומי תאונות הדרכים.

תפקידים בולטים במשטרת ישראל:
•ראש המשרד לחקירות פשעים ביחידה ללוחמה בפשיעה (יל"פ).
•ראש צח"מ (צוות חקירה מיוחד).
•קצין חקירות ביחידת הונאה.
•קצין חקירות תחנת נתניה.
•ראש מדור תאונות דרכים.
•בוחן תנועה/חוקר תאונות דרכים.

השכלה רלוונטית והשתלמויות:
תארים אקדמיים: קרמינולוגיה (תורת הפשיעה), מדעי החברה ומשפטים.
קורסים רלוונטיים לתחומו מטעם משטרת ישראל : התמחות בתחום ארגוני פשיעה, קורס מתקדם בחקירות הונאה, קורס ראשי משרדי חקירות ומודיעין, קורס בוחני תנועה וחוקרי תאונות דרכים ועוד רבים.
יתר על כן עו"ד משה ליפשיץ היה אחראי על הדרכתם של שוטרים רבים מכל המגזרים – עו"ד ליפשיץ מכיר את המערכת היטב ובעל יתרון ממשי בייצוג נאשמים וחשודים אל מול כל גורמי האכיפה.

ייצוג בצבא – בתי הדין הצבאיים
עו"ד משה ליפשיץ מרבה לייצג חיילים אשר הסתבכו בפלילים במהלך שירותם הצבאי, הייצוג כולל את כלל העבירות הפליליות עם מתן דגש על עבירות סמים והתחמקות משירות לרבות עריקות וכיוצ"ב – לעו"ד משה ליפשיץ אישור מיוחד מטעם בית המשפט העליון לייצג חיילים בכל הערכאות של בתי הדין הצבאיים.

עורך דין משה ליפשיץ משמש כמנהל הפורום הפלילי באתר המשפטי Lawguide:
http://www.lawguide.co.il/forum/forum.asp?f=31

עורך דין משה ליפשיץ משמש כמנהל פורום "עבירות סמים" באתר "משפטי"
http://www.mishpati.co.il/forum/162